Header Image
Home / Social Media Jak Działamy?

Social Media Jak Działamy?

 

FIRMY UZUPEŁNIAJĄC SWOJE STRATEGIE KOMUNIKACJI O SOCIAL MEDIA MOGĄ POPRAWIĆ SWOJE KLUCZOWE WSKAŹNIKI: SPRZEDAŻ, ZYSK ORAZ WSKAŹNIKI RETENCJI I SATYSFAKCJI KLIENTÓW.

Dlatego, jako pierwsze, swoją uwagę zwróciły na nie firmy przykładające dużą wagę do wskaźnika customer lifetime value.

Prognozy mówią, że w najbliższych czterech, pięciu latach cały social web zmieni się w jedną społeczność internetową. Doprowadzi to do umocnienia się pozycji konsumentów, którzy wiele ze swoich decyzji, będą uzależniać od wiedzy pozyskanej ze swoich sieci społecznych.

Oznacza to również, że połączeni sieciowo konsumenci i tworzone przez nich społeczności będą mocniejsi w swojej masie niż systemy CRM i same marki.

Dlatego do social media wchodzi coraz więcej znaczących marek, które chcą dotrzymać kroku zmieniającym się warunkom i dołączyć do swoich klientów, którzy już tam są.

Wierzymy, że social media są nie tylko dla wielkich korporacji i koncernów, jesteśmy przekonani, że  także dla małych i średnich firm.

Wasi klienci korzystają z Internetu coraz częściej i z chęcią nawiążą z Wami kontakt na ich ulubionych portalach społecznościowych. Profesjonalna obsługa firmowego fanpage zadba o wizerunek Twojej firmy skutecznie i długoterminowo. Prowadzenie fanpage na Facebooku i innych portalach takich jak Google Plus, Twitter czy Pinterest nie ma przed nami tajemnic! Sprawimy, że Twój fanpage będzie atrakcyjny, niebanalny i ciągle świeży.

Jak działamy?

STRATEGIA

Stworzymy dla Waszej firmy długoterminową strategię obecności w mediach społecznościowych – między innymi wyznaczymy najważniejsze cele i grupy docelowe.

DOSTOSUJEMY PROFIL

Dostosujemy Wasz fanpage na Facebooku i strony w innych serwisach społecznościowych tak, aby wyglądały atrakcyjnie dla fanów.

INFORMACJE O FIRMIE

Uzupełnimy fanpage Waszej firmy o potrzebne informacje – adres firmy, numery telefonów, maile, itp.

POPROWADZIMY FANPAGE

Poprowadzimy fanpage – na Waszych profilach społecznościowych będziemy dodawać ustaloną wcześniej liczbę postów, wydarzeń

ODPOWIADAMY NA KOMENTARZE

Na bieżąco będziemy odpowiadać fanom na komentarze, posty i zapytania.

ZDOBYWAMY FANÓW

Postaramy się zdobyć dla Waszego fanpage ’a jak najwięcej aktywnych fanów.

KAMPANIE REKLAMOWE

Zaplanujemy i przeprowadzimy kampanie reklamowe i akcje promocyjne na Facebooku.

RAPORT

Przygotujemy i prześlemy raport zawierający statystyki Waszego profilu na Facebooku

Pracuj z nami!

Top