Header Image
Home / O nas

O nas

fanocean poprowadzimy twój Fanpage

FanOcean to Ocean Możliwości

Social media to specjalność naszej firmy!

Kreujemy pozytywny wizerunek naszych klientów na portalach społecznościowych

Prawdopodobnie wybierzesz nas, bo możemy Ci zaoferować najbardziej kompleksową opiekę marketingową na rynku. Wiemy, jak robić biznes. Sami przez to przeszliśmy. Promocja Twoich usług w Internecie i w każdej innej sferze naszej rzeczywistości, będzie dla nas… No właśnie, czym?

Powinniśmy napisać – wyzwaniem. To brzmi tak mądrze, górnolotnie. Ale nam się nie podoba i nie do końca jest zgodne z prawdą. Nie wiemy bowiem, czego od nas oczekujesz. Kim jesteśmy? Opisać można wszystko, a najtrudniej siebie. Podejrzewamy, że zapoznałeś się już z naszą ofertą i portfolio. Wiesz zatem, jak działamy. Jesteśmy świadomi swojego profesjonalizmu i nie mamy zamiaru się tego wstydzić. Świadczą o nas dziesiątki Klientów, dla których przygotowaliśmy najróżniejsze projekty. Pod każdy projektem się podpisaliśmy. Z każdego jesteśmy dumni.

Na ścianach naszego biura nie wieszamy dyplomów i certyfikatów (choć mamy mamy ich parę). Wolimy zdjęcia rodzin, zabawne cytaty, loga największych graczy na rynku. Wiesz dlaczego? Bo jesteśmy zadowoleni z życia. Bo wtedy czujemy, dlaczego założyliśmy agencję interaktywną. Dla pieniędzy? Tak. Dla spełnienia własnych ambicji? Jak najbardziej. Ale przede wszystkim dlatego, że kochamy Internet i wszelkie środowiska multimedialne.

Misją FanOcean jest projektowanie indywidualnych i nowoczesnych strategii e-marketingu dla naszych Klientów i kompleksowa ich realizacja.

Nasze działania wynikają z wartości, jakimi się kierujemy.

Ty i Twoja firma możecie tylko na tym skorzystać.

Po prostu – zaufaj

wiedza1Wiedza

Ciągle się rozwijamy, szkolimy, uczymy, aby poszerzać swoją wiedzę i być na bieżąco. Najważniejszy dla nas jest stały rozwój. Wszechstronne zainteresowania naszego zespołu świetnie się uzupełniają, dzięki czemu możliwa jest wzajemna inspiracja. Wiedza jest jedyną dziedziną, w której mile widziana jest rywalizacja

innowacja1

Innowacyjne podejście

Branża marketingu internetowego jest dynamiczna i my działamy dynamicznie, nie tylko wprowadzając innowacje do usług, ale też wprowadzając zupełne nowości i zmieniając organizację naszej pracy, aby zwiększyć skuteczność i wydajność działań, ale też by wciąż odkrywać i realizować nowe cele.

odpowiedzialnosc1Odpowiedzialność

Podejmując jakąkolwiek współpracę bierzemy na siebie odpowiedzialność za działania i ich powodzenie, dlatego nie składamy nierealnych obietnic i nie podejmujemy tematów, których nie pochwalamy. FanOcean szanuje i stosuje zasady etyki w biznesie.

 wspolpraca1Współpraca

Współpracujemy w ramach świadczenia usług, ale też ich tworzenia i zmian, co daje nam różnorodność spojrzeń na każdy temat. Wierzymy, że tylko symetryczne, równe relacje prowadzą do osiągnięcia efektów, które satysfakcjonują obie strony.

 

quote2Polityka Prywatności

quote2Prawa Autorskie

Top