Header Image
Home / Reklama online

Reklama online

Wskażemy Klientom drogę do Ciebie

Zdajesz sobie sprawę, że w momencie czytania tego tekstu, straciłeś setki Klientów? Nie chcemy Cię straszyć – po prostu uświadamiamy Ci, jak ważne we współczesnym biznesie jest skuteczne prowadzenie kampanii w Internecie.

Poniżej przedstawiamy cztery sposoby na wzmocnienie twojej pozycji w internecie z wykorzystaniem reklamy.

Kampanie Adwords

25,7 miliona Polaków aktywnie korzysta z internetu i spędza w nim codziennie ponad 4 godziny. Praktycznie każdy czegoś szuka. Nowej sukienki, mebli do salonu, inspiracji, porady, rozwiązania albo po prostu rozrywki. Wiele z tych wyszukiwań jest pytaniem w Google.

Odpowiedz jako pierwszy – wyświetlając wartościowe informację o swoim produkcie, ofercie lub rozwiązaniu wysoko w wynikach wyszukiwania.


Reklama na Facebook

W ramach usługi Facebook Ads tworzymy atrakcyjne przekazy reklamowe, które są doskonale dopasowane do Twoich potrzeb. Ogromna, stale rosnąca liczba użytkowników Facebooka sprawia, że jest to idealne miejsce do pozyskiwania nowych klientów. Reklamy wyświetlają się dokładnie tym osobom, które interesują się Twoimi usługami.button-wiecej

Niewątpliwie jest to nowoczesny sposób promowania firmy w sieci.


Inne kanały w Social Media

Jeśli nie tylko Google i Facebook, to co jeszcze? Są takie branże, które z powodzeniem mogą reklamować się w innych kanałach Social Media. Instagram, Twitter czy LinkedIn to miejsca, w których możemy skutecznie zwiększyć zainteresowanie twoją firmę i ofertę, często przy mniejszych nakładach. Każdy z tych kanałów jest jednak inny. Inni odbiorcy – inne treści – co innego działa!

Dlatego pomożemy Ci określić potencjał poszczególnych kanałów oraz przygotujemy odpowiednio dobrany przekazbutton-wiecej reklamowy.


Targetowanie

Nasza precyzja kierowania reklam sprawia, że dotrzesz z reklamę do tych odbiorców, na których Ci zależy. Ponieważ to właśnie od dobrego targetowania zależy czy twoja reklama dotrze do właściwych odbiorców, czyli czy będzie skuteczna. Precyzyjne kierowanie sprawia też, że kampania reklamowa jest optymalna kosztowo, ponieważ dociera do tych, którzy rzeczywiście są zainteresowani twoją ofertą.
Profesjonalizm i precyzja robi różnicę


Top