You are currently viewing Znakomite odciągi łańcuchowe do mocowania ładunku na tirze

Znakomite odciągi łańcuchowe do mocowania ładunku na tirze

Załadunek przyczepy do ciężarówki wymaga dobrego i solidnego łańcucha. Odciągi z metalu są przede wszystkim trwałe. Dlatego polecane są do mocowania wszelkiego rodzaju załadunków. Logistyka od lat wykorzystuje odciągi fabrycznie dostosowane do tonażu, nacisku i rodzaju tras. W transporcie kołowym liczy się precyzja i niezawodność. 

Jaki odciąg wybrać na ciężarówkę?

odciągi łańcuchowe do mocowania ładunkuNa ciężarowce mieści się ściśle określony tonaż. Sprawdzone odciągi łańcuchowe do mocowania ładunku na torze wykonane są z wysokiej klasy metalu. Rozporządzenia o transporcie drogowym ściśle określają, w jaki sposób mogą być przewożone duże i ciężkie gabaryty. Ładunek przewożony na dalekich trasach jest narażony na działanie wielu czynników. Podczas jazdy w zmiennych warunkach atmosferycznych i drogowych transport powinien być przede wszystkim dobrze zabezpieczony. Stosowanie odciągów łańcuchowych to sprawdzony sposób na zabezpieczenie transportu. W drodze liczy się jakość i bezpieczeństwo. Odciągi z atestem producenta są wytrzymałe i solidne. Ich konstrukcja jest dostosowana do przewożenia kontenerów z różnymi towarami. Zabezpieczają też palety i wszelkie inne rodzaje ładunków. Wszystko po to, by towar dotarł na czas w idealnym stanie, bez żadnych zakłóceń. Na ciężarówkę szczególnie polecane są trwałe łańcuchy. Mogą mieć różną długość, w zależności od indywidualnych potrzeb przewoźnika.

Transport na dalekich trasach wymaga odpowiedniego zabezpieczenia naczepy. Odciągi w formie długich i solidnych łańcuchów są sprawdzonym sposobem na zabezpieczenie cennej zawartości i dowiezienie przesyłki na czas do odbiorcy. Łańcuchy są trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne, jak przemarzanie, rdzę, mechaniczne uszkodzenia, czy wielogodzinne naciski towarów. Odciągi dla profesjonalistów można zamówić u producenta.