You are currently viewing Złota biżuteria dla mężczyzn

Złota biżuteria dla mężczyzn

  • Post author:
  • Post category:Moda

 

Moda na biżuterię wśród mężczyzn powraca. Mężczyźni coraz częściej sięgają po różnego rodzaju kolczyki, łańcuszki czy też bransolety. Chęć wyróżnienia się wśród innych sprawia, że mężczyźni bardzo chętnie odwiedzają sklepy jubilerskie, nie tylko po to, aby kupić coś dla swojej partnerki, ale dla siebie. W Polsce nie jest to jeszcze tak popularne, jak w innych krajach europejskich, można powiedzieć, że u nas ta moda dopiero raczkuje.

Złoty łańcuszek męski

łańcuszki złote męskieJeśli chcemy podążać za tą modą najlepiej kierować się w stronę biżuterii ze złota. Srebro, pomimo że świetnie wygląda, nie jest już tak pożądane i modne jak było jeszcze kilka lat temu. Łańcuszki złote męskie to najczęściej sprzedawany rodzaj biżuterii przeznaczonej dla panów na przestrzeni zeszłego roku. Można powiedzieć, że złoto powraca na salony po kilkunastoletniej nieobecności na rzecz biżuterii srebrnej, której blask przeminął. Chcąc kupić sobie lub komuś na prezent złoty łańcuszek najlepiej wybrać się do dobrego sklepu jubilerskiego, będziemy mieli pewność, że nasza biżuteria jest na pewno ze złota, a nie tylko tandetną jego imitacją, a ceny nie są wcale powalające. Co prawda cena złota jest trochę wyższa od srebra, jednak nie jest to aż tak duża różnica, która sprawiałaby, że złota biżuteria jest tylko dla wybranych. Kupując naszyjnik ze złota, warto zwrócić uwagę na jego próbę, zwykle umieszczona jest przy zapięciu, ponieważ złoto złotu nierówne.

Złoty naszyjnik możemy kupić już za niecałe sześćset złotych. Nie jest to jakaś wygórowana kwota. Myślę, że każda osoba pracująca na etacie jest w stanie kupić sobie taki naszyjnik. Najlepiej to zrobić w dobry sklepie jubilerskim, ponieważ w razie urwana się łańcuszka mamy możliwość oddania go na gwarancję, gdzie zostanie naprawiony.