You are currently viewing Zalety funkcjonalnych narożników z modnym obiciem

Zalety funkcjonalnych narożników z modnym obiciem

Pokój dzienny jest wizytówką każdego mieszkania, dlatego tak ważne jest, aby był on nie tylko przytulny, ale i nowoczesny. Poza oryginalnymi kolorami ścian i stylowymi podłogami, każdy modny salon to przede wszystkim designerskie meble i odpowiednio do nich dobrane gustowne dodatki. Najważniejsze w pokoju dziennym są meble wypoczynkowe.

Designerski wygląd tapicerowanych narożników do pokoju dziennego

tapicerowane narożniki do salonuWygodny wypoczynek, który będzie jednocześnie idealny dla zaproszonych gości musi być starannie dobrany, ponieważ zazwyczaj użytkowany jest przez lata. Poza sofami, kanapami i fotelami, bardzo popularne ostatnio są tapicerowane narożniki do salonu, które w ciekawy sposób łączą kanapę i szezlong. Narożniki mogą być prawo lub lewostronne. Niektórzy z producentów dają klientowi możliwość samodzielnego przestawiania dostawki. Dzięki takiej funkcji możemy dowolnie ustawiać naszą rogówkę. Zamawiając kanapę narożną przez Internet, w większości przypadków mamy możliwość wyboru koloru oraz faktury obicia. Jest to bardzo wygodne, ponieważ zazwyczaj sprzedawca posiada pełną kolorystykę barw, dzięki czemu mamy wymarzony narożnik, który idealnie dopasujemy do naszego designerskiego wnętrza. Kolejną kwestią jest kanapa narożna z funkcją spania. Rogówka może być rozkładana. Jest to bardzo praktyczna opcja, ponieważ funkcja spania i pojemnik na pościel pozwolą nam przenocować gości i przechować kołdrę lub ulubiony koc.

Do narożnika z oryginalnym obiciem możemy dobrać wygodny fotel oraz pufa. Nie zapominając tym samym o dodatkach w postaci dekoracyjnych, kolorowych poduszek. Całość dopełni nowoczesny stolik kawowy w modnym biały kolorze lub z przeszklonym blatem, przy którym spędzimy miło czas pijąc kawę z przyjaciółmi lub grając w gry planszowe z domownikami.