You are currently viewing Wystrój wnętrz dekoracyjnymi elementami ze szkła

Wystrój wnętrz dekoracyjnymi elementami ze szkła

Obecnie, wraca moda na szklane elementy dekoracyjne. Tak jak kilkadziesiąt lat temu nasze oczy cieszą efektowne kryształy, karafki, szklane ryby oraz gustowne oświetlenie również zrobione z tego tworzywa. Eleganckie lampy sufitowe w sypialni oraz stojące lampki do gabinetu tworzą estetyczną i modną całość. Dodatkowo praktyczne kinkiety oraz subtelne plafony przystroją niejeden salon.

Efektowne zestawy oświetleniowe Lybra od firmy Italux

italux lybraJedną z marek oświetleniowych, która zajmuje się produkcją ekskluzywnych żyrandoli, lamp oraz kinkietów jest firma Italux. Jedną z ich najpopularniejszych serii jest Lybra. Są to oprawy do żarówek i świetlówek LED wykonane w całości z przydymionego szkła. Na częstość zakupu italux lybra wpływa ich niepowtarzalny design. Szkło jest w kolorze mlecznym i idealnie dopasuje się do każdej aranżacji wnętrza. Zaletą jest także fakt, że możemy kupić kilka rodzajów oświetlenia o takim samym wyglądzie. Są to żyrandol na 6 i 12 źródeł światła, doskonale nadający się do przestronnej jadalni lub przytulnego salonu, a także kinkiet na ścianę z dwoma kloszami. Całość spina modna lampka, którą można postawić na stoliku nocnym, przy fotelu w salonie lub na biurku w gabinecie. Wszystkie klosze posiadają ten sam wzór, co nadaje wnętrzu harmonii. Szklane kielichy posiadają prostą i subtelną budowę, co sprawia, że nadają się zarówno do stylu angielskiego, industrialnego, a także klasycznego.

Marka Italux wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów tworzy przedmioty, które będą nam służyć przez lata, pozostając ciągle modnymi i gustownymi. Możemy je znaleźć w najlepszych sklepach online posiadających oprawy oświetleniowe, a dzięki szybkiej i bezpiecznej wysyłce kurierskiej, już niedługo możemy cieszyć się naszym nowym żyrandolem.