You are currently viewing Wymiana okien w kupionym domu

Wymiana okien w kupionym domu

Zakup domu był jednym z najważniejszych wydarzeń w moim życiu. Cała rodzina była bardzo podekscytowana – początkowo nie widzieliśmy najmniejszych nawet wad nowego miejsca do życia. Później zorientowaliśmy się, że jednak będziemy musieli włożyć w to trochę pieniędzy.

Odmieniony wygląd domu dzięki nowym oknom

okna jastrzębiePrzede wszystkim plusem było to, że niczego nie trzeba było tam robić na teraz. Mimo wszystko wiedzieliśmy, że między innymi będziemy musieli wymienić okna. Nie było to pilne – poprzednie trzymały się bardzo dobrze i nie było z nimi problemów. Po prostu wszyscy razem stwierdziliśmy, że kompletnie nie pasują one do reszty domu. Na szczęście gdy w grę wchodziły okna Jastrzębie było doskonałym miejscem na zakupy. Na rynku było bardzo wiele sklepów które oferowały produkty z najwyższej półki. Poszliśmy tam całą rodziną, zamierzaliśmy po prostu obejrzeć to, co jest dostępne. Szybko stwierdziliśmy jednak, że nie ma sensu zwlekać – udało nam się znaleźć okna, które idealnie pasowały do naszego domu. Nikt z rodziny nie protestował, a prawda jest taka, że tego rodzaju porozumienie rzadko nam się zdarzało. W obawie by nikt nie wykupił nam tych okien sprzed nosa, na miejscu dokonaliśmy zakupu i skontaktowaliśmy się z ekipą, która miała nam je zamontować. Umówiliśmy się na konkretny termin który nam pasował. Wszystko zostało załatwione bardzo szybko – nowe okna pasowały do domu znacznie lepiej niż to, co było zamontowane poprzednio. Teraz mogliśmy zabrać się za kolejne wymiany, drobne remonty i naprawy.

Po roku nasz dom wyglądał już tak, jak go sobie wymarzyliśmy. Największą różnicą były nowe okna – to właśnie dzięki nim zauważyliśmy, jak pozornie niewielkie zmiany są w stanie kompletnie odmienić wizerunek domu. To dało nam motywację do dalszego działania.