You are currently viewing Wymiana dysków w straży miejskiej

Wymiana dysków w straży miejskiej

Od dawna prowadzę firmę, która zajmuje się elektronicznym wyposażeniem dla biur, instytucji państwowych a także firm prywatnych. Na rynku mam dobrą opinię i wiele razy stawałem do przetargu. Z biegiem lat konkurencja na rynku rosła. 

Dyski do monitoringu musiały być niezawodne 

trwałe dyski do monitoringuWiedziałem, że muszę wyróżniać się na tle konkurencji, jednak nie wchodziła w grę zbyt niska cena. Do tego zawsze dochodzi serwis oraz montaż, więc wiadomo, że każdy chce wyjść na swoje. Jednak udało mi się jakiś czas temu nawiązać współpracę z producentem sprzętu i za perspektywę długofalowej współpracy otrzymałem rabat i ze spokojem stanąłem do przetargu który ogłosiła straż miejska. Potrzebowali oni bowiem naprawdę niezawodne trwałe dyski do monitoringu ponieważ rozbudowywali system monitoringu w mieście i zapisywane było naprawdę dużo danych. Dyski muszą być przechowywane przez jakiś czas, gdyż czasami służą jako materiał dowodowy w sprawie. Najważniejsze jest to, aby dyski były niezawodne ale i w dobrej cenie. Jako, że już jakiś czas temu wymieniałem dyski oraz całe okablowanie i monitory na miejskim posterunku policji, wiedziałem iż moja firma ma przewagę. Jak się okazało miałem rację. Nie miałem się czego obawiać, bowiem w środowisku miałem bardzo dobre opinie, moja firma działała szybko i sprawnie. Wybrałem sprzęt wysokiej jakości a dodatkowo wyróżniający się trwałością i w razie jakichkolwiek awarii można szybko i za małe pieniądze znaleźć części zamienne.

Teraz już wiem, że produkty wychodzące z mojej firmy są dobre, gdyż sam dostaje zapytania o dobre dyski, nowoczesne monitory oraz kamery. Ciągle będę poszerzać swój asortyment, dzięki czemu na rynku utrzymam się przez długie lata, a niezawodne urządzenia będą służyć w różnych instytucjach długie lata.