You are currently viewing Wyjątkowe tkaniny gabardynowe

Wyjątkowe tkaniny gabardynowe

Bardzo lubię posiadać wyjątkowe stroje, dlatego zazwyczaj staram się unikać zakupów w sklepach sieciowych, a niestety nie mam za dużo, że tak to ujmę zbędnych finansów, żeby pozwolić sobie na zakupy u znanych projektantów, na całe szczęście moja kreatywna głowa znalazła rozwiązanie, a mianowicie postanowiłam szyć ubrania dla siebie zupełnie sama.

Sploty gabardynowe czyli piękne tkaniny

tkanina gabardynaTak jak wspomniałam jakiś czas temu zaczęłam sama szyć ubrania dla siebie ponieważ bardzo zależy mi na tym aby były wyjątkowe, na początku traktowałam to jako świetną zabawę ale z czasem zabawa ta przerodziła się w prawdziwą pasję, a co za tym idzie również pogłębianie wiedzy w temacie. Gdy nabrałam już trochę umiejętności praktycznych postanowiłam uszyć sobie piękny elegancki kostium i zależało mi na doborze odpowiedniego materiału i tak trafiłam na pewną stronę internetową, na której bardzo zainteresowała mnie tkanina gabardyna. Dowiedziałam się, że gabardyna to tak właściwie sposób tkania i może być ona zrobiona z bawełny oraz wiskozy a także z wełny i włókien syntetycznych, ja dla siebie wybrałam bawełnę, uważam, że jest najzdrowsza i oczywiście wygodna. Znalazłam odpowiedni kolor oraz deseń tkaniny z bawełny utkanej w sposób gabardyna i zabrałam się do pracy. Na początku musiałam znaleźć odpowiedni krój i troszkę go przerobić tak żeby był zupełnie wyjątkowy i nie powtarzalny.

Muszę się Wam przyznać, że mój kostium wyszedł piękny, nie było to łatwe zadanie i dość długo nad nim pracowałam w dodatku na końcu naszły mnie małe wątpliwości ale gdy pokazałam go moim najbliższym koleżanką spotkał się z dużą aprobatą. Nadszedł wielki dzień ponieważ postanowiłam założyć kostium na imprezę firmową i muszę Wam  powiedzieć, że to było wielkie wejście.