You are currently viewing Wybór producenta taśm do drukarek etykietek

Wybór producenta taśm do drukarek etykietek

Aby wydrukować kody kreskowe czy nalepki identyfikacyjne na produkty, trzeba posiadać specjalistyczny sprzęt. Do wykonania tego zadania służą drukarki do etykiet, które do pracy wykorzystują taśmy. Taśmy te mogą być różnego rodzaju, najczęściej stosuje się taśmy ciągłe. Oczywiście jakość wykonanego nadruku zależy nie tylko od samej drukarki, ale także właśnie od rodzaju zastosowanej taśmy.

Taśmy od firmy Brother

taśmy brotherWarto wybrać wyroby, które pochodzą od sprawdzonego producenta. Wiele osób chwali taśmy Brother – są to papierowe taśmy ciągłe o szerokości dopasowanej do standardowej drukarki do etykiet, a więc 50 mm. Długość takiej taśmy ma zaś około 30 metrów, dlatego produkt wystarczy nam na wykonywanie wielu zadruków nalepek. Możemy wybrać taśmę kolorową lub białą, na której pojawi się czarny nadruk. Możliwości jest naprawdę wiele. Dlaczego taśmy od tego producenta są tak dobre? Po pierwsze, papier jest drugiej jakości, po drugie, klej jest równomiernie rozprowadzony, dlatego taka nalepka dobrze potem trzyma się na produkcie. Powstałe etykietki wyglądają naprawdę estetycznie, ponadto są zabezpieczone przed zabrudzeniem oraz jakimkolwiek zarysowaniem. Ponadto według producenta, po wielu testach i próbach okazało się, że to właśnie taśmy Brother zapewniają większą trwałość etykietki, której nie da się uzyskać, stosując zwykłe etykietki papierowe od nieznanego producenta.

Słowem podsumowania, wśród materiałów eksploatacyjnych do drukarek od etykiet wymienia się taśmy papierowe Brother, które posiadają bardzo dobre parametry techniczne. Są trwałe i wytrzymałe, zatem idealnie nadają się do każdej drukarki, do tej mobilnej, biurowej, jak i przemysłowej. Decydując się na wysokiej jakości taśmy, możemy potem liczyć na uzyskanie równie dobrych etykietek i nalepek.