You are currently viewing Warszawski escape room

Warszawski escape room

Jestem osobą, która bardzo lubi spędzać czas z przyjaciółmi. Zazwyczaj wspólnie wychodzimy do restauracji, czy też do baru, jednak ostatnio zapragnęliśmy spędzić czas w nieco inny sposób. W związku z tym, zaproponowałam, by obiektem naszego zainteresowania stał się escape room. Postanowiliśmy poszukać takiego, który nas zaskoczy i przede wszystkim będzie niebanalny.

Niebanalny escape room w stolicy

nowoczesny escape room - warszawaUwielbiam spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi. Zazwyczaj wspólnie wychodzimy do restauracji, albo i do baru. Lubimy również się spotykać w naszych mieszkaniach i urządzać sobie posiadówki przy dobrym jedzeniu i napojach. Ostatnio jednak wpadłam na pomysł, że fajnie byłoby spróbować czegoś nowego. Zaproponowałam więc swoim przyjaciołom, że moglibyśmy spróbować spędzenia czasu w nieco inny sposób. Już od dłuższego czasu o tym myślałam, jednak w końcu się przemogłam. Powiedziałam, że obiektem naszego zainteresowania powinien stać się nowoczesny escape room – Warszawa to duże miasto, dlatego też nie było problemu ze znalezieniem jakiegoś fajnego, nowoczesnego miejsca tego typu. Kiedy w końcu znaleźliśmy odpowiedni escape room, skontaktowałam się z jego obsługą i zarezerwowałam nam wizytę w tym pokoju wypełnionym zagadkami. Cała nasza grupa była bardzo podekscytowana naszą zbliżającą się wizytą w warszawskim escape room’ie. Byliśmy przekonani, że będziemy się w nim bawić naprawdę rewelacyjnie.

Teraz kiedy jesteśmy już po wizycie w nowoczesnym, warszawskim escape room’ie, jesteśmy bardzo szczęśliwi. Od razu też postanowiliśmy, że przynajmniej raz w miesiącu będziemy bywać w tego typu miejscach! Mieliśmy wrażenie, że escape room może stać się naszą nową formą rozrywki. Spędzało nam się w nim czas bardzo dobrze, dlatego też chcemy to powtarzać systematycznie.