You are currently viewing Używany regał sklepowy

Używany regał sklepowy

Zakup wyposażenia sklepu jest to pierwszy element otwarcia własnego punktu handlowego. W Polsce działa kilkudziesięciu producentów wyposażenia sklepowego. Są to duzi producenci wyposażenia sklepowego. Wyposażenie sklepowe można także zamówić na wymiar w pracowni stolarskiej. Rozwój handlu spowodował rozwój branż świadczących usługi i produkty dla branży handlowej. 

Zakup wyposażenia sklepowego

regały sklepowe używaneWyposażenie sklepowe można zakupić u producenta lub zamówić na wymiar. Wielu przedsiębiorców, szczególnie przedsiębiorcy rozpoczynający działalność, mają ograniczone środki pieniężne. Czy można znaleźć atrakcyjne używane regały sklepowe? Po wpisaniu w przeglądarkę internetową regały sklepowe używane okazuje się, że można znaleźć wiele ofert od sprzedawców. dwa pierwsze linki są odnośnikami do portali ofertowych. Na jednym z największych portali z ofertami można zapoznać się z bogatą ofertą używanych mebli sklepowych. Załóżmy, ze chcemy otworzyć mały sklep przemysłowo-spożywczy. Na portalu ofertowym możemy wyszukać zestaw składający się z siedmiu segmentów w cenie 650 złotych każdy segment. Całe wyposażenie sklepu w regały wyniesie 4550 złotych. Jest to cena o 40% niższa od oferty proponowanej przez producenta. Oferowane regały sklepowe są w bardzo dobrym stanie i na pewno kilka lat jeszcze posłużą. 

Na innym portalu ofertowym, można znaleźć oferty używanych regałów sklepowych bezpośrednio od importera mebli niemieckich. Cena wyposażenia sklepowego od importera waha się między 4500 a 6000 złotych. jest także niższa od mebli nowych. Rynek regałów sklepowych jest bardzo konkurencyjny. Początkujący przedsiębiorcy, którzy mają ograniczony kapitał, mogą w internecie wyszukać tanio wyposażenia do swojego sklepu. Używane regały sklepowe są bardzo dobrej jakości.