You are currently viewing Ulubione koszulki KOKA

Ulubione koszulki KOKA

 

Bardzo lubię hip-hop, zarówno jeżeli chodzi o muzykę, jak i całą subkulturę. Lubię też ubierać się w luźny, dość hip-hopowy sposób i inspirują mnie zawsze stylizacje raperów w teledysków. Ostatnio znalazłem naprawdę fajną markę ubrań, która tworzy świetne t-shirty i bluzy, właśnie w takim wygodnym, luźnym stylu jaki lubię. W ciągu kilku miesięcy kupiłem tam już kilka bluzek i mam ich całkiem sporą kolekcję.

Uwielbiam koszulki KOKA za ich świetną jakość

Koszulka KOKAMoją ulubioną firmą jest zdecydowanie KOKA. Jeszcze nigdy nie zawiodłem się na żadnym im ubraniu, ponieważ zawsze są bardzo dobrej jakości. Ostatnim moim zakupem jest czarna koszulka KOKA, którą specjalnie kupiłem w za dużym rozmiarze, ponieważ ostatnio spodobały mi się takie stylizacje, w których dominuje oversize i próbuję sam takie co jakiś czas nosić. Koszulka ma sobie bardzo interesujący nadruk wykonany metodą sitodruku z nazwą firmy. Z jednej strony nadruk bardzo rzuca się w oko ale jednocześnie koszulka wygląda bardzo dobrze i bardzo hip-hopowo. Jak każda rzecz tej firmy jest niesamowicie wygodna i miękka w dotyku, bo wykonana jest z 100% bawełny. Bardzo dużą uwagę na skład materiałów z jakich wykonane są moje rzeczy, więc nie kupiłbym nigdy niczego o złym składzie. Niestety czasami bywa tak, że choć skład ubrania jest bardzo dobry to jakimś cudem dana rzecz np. wygląda źle już po pierwszym praniu.

Jestem pewien, że wraz z nowymi kolekcjami ilość ubrań z tej firmy w mojej szafie będzie się powiększać. Dobrze, że koszulki i bluzy KOKA nie są drogie, a mimo to nawet jeżeli piorę je bardzo często to nic się z nimi nie dzieje. Są one o wiele lepszej jakości niż niektóre moje o wiele droższe ciuchy. Nie kupuję już za dużo koszulek z innych firm, bo nie chcę niepotrzebnie przepłacać za coś, co nie jest tak dobre jak tańsze koszulki.