You are currently viewing Szkolenie z zakresu BHP

Szkolenie z zakresu BHP

 

Pracodawca ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom bezpieczne warunki pracy, gdyż odpowiada za ich pracę. W razie ewentualnego wypadku, winą najczęściej jest obarczany pracodawca, więc warto dopełnić wszystkich obowiązków.

Ile kosztuje szkolenie BHP?

szkolenia bhp warszawa tanioKażdy zakład pracy jest inny i wymaga nieco innego szkolenia. Przede wszystkim ma ono na celu uświadomienie pracowników o możliwych niebezpieczeństwach i poinformowanie w jaki sposób mogą bezpiecznie wykonywać swoją pracę. W przypadku pracy na stanowisku pracownika biurowego nie ma raczej większych zagrożeń, natomiast w przypadku pracowników budowlanych, czy pracujących w zakładach chemicznych, zagrożenie jest duże. Nowo zatrudniona osoba musi przejść specjalne szkolenie jeszcze przed rozpoczęciem pracy, bo wymaga tego prawo. Jeżeli chcemy szkolenia BHP Warszawa tanio zrealizować, to najlepiej skierować na nie od razu kilku pracowników. W firmach specjalizujących się w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, za każdego przeszkolonego pracownika płaci się oddzielnie, dlatego jeżeli jednocześnie przyjdzie ich kilku, to z pewnością na tym zaoszczędzimy. Szkolenia zawsze są dopasowywane do branży w jakiej działa konkretna firma, gdyż inne zagadnienia będą poruszane w przypadku firmy budowlanej, a odmienne w firmie trudniącej się krawiectwem. W Warszawie za przeszkolenie jednego pracownika płaci się około sto złotych, więc nie są to małe koszty, szczególnie jeżeli przedsiębiorca planuje zwiększyć zatrudnienie w danym sektorze.

Szkolenia z bezpieczeństwa i higieny pracy mogą być prowadzone w siedzibie firmy, w wynajętej sali konferencyjnej, albo w siedzibie firmy szkoleniowej. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń między zleceniodawcą i wykonawcą usługi szkoleniowej.

Więcej dowiesz się na: https://www.admir.com.pl/