You are currently viewing Szafka wiklinowa do domku gościnnego

Szafka wiklinowa do domku gościnnego

Dość często odwiedzali mnie goście, którzy nocowali na terenie mojej posiadłości. W swoim domu nie miałam pokoju gościnnego, ponieważ uznałam to za naruszanie mojej prywatności. Byłam osobą, która potrzebowała dużo przestrzeni i dlatego wybudowałam domek gościnny dla swoich bliskich.

Pojemna szafka wiklinowa do dyspozycji gości

szafki wiklinoweDomek gościnny postanowiłam osobiście urządzić, ponieważ miałam kilka ciekawych pomysłów na jego aranżację. W domku był salon, sypialnia oraz łazienka. Posiłki podawałam w ogrodzie i kuchnia w tym domku była zbyteczna. Kiedy byłam w sklepie z wyposażeniem wnętrz, to w oko wpadły mi meble wiklinowe. Był to stolik i fotele. Wszystko tak pięknie się prezentowało, że zdecydowałam się na zakup tych mebli. W sypialni stała duża szafa przesuwna, ale brakowało jeszcze jakiejś małej szafki w salonie do dyspozycji gości. W sklepie były dostępne różne szafki wiklinowe i były one dość pojemne. Zdecydowałam się na szafkę w kolorze pozostałych mebli wiklinowych, które kupiłam. Szafka zrobiła na mnie tak duże wrażenie, że zdecydowałam się na kupno jeszcze jednej, którą planowałam postawić w swojej pracowni. Wcześniej nigdy nie miałam mebli wiklinowych, ale zamierzałam to zmienić. Szafka była tak lekka, że sama zaniosłam do ją samochodu. Pozostałe meble miał mi dostarczyć kierowca. Szafka wiklinowa do domku gościnnego okazała się być dość przydatna. Właściwie każdy, kto mnie odwiedzał z niej korzystał i trzymał tam swoje rzeczy na czas pobytu.

Kiedy pod koniec listopada zdecydowałam się na remont domu, to postawiłam na meble z wikliny do salonu. Zamówiłam zestaw prosto od producenta, ponieważ sama zaprojektowałam sobie wszystkie meble i wiedziałam, że w regularnej sprzedaży nic w takim stylu nie uda mi się zakupić.