You are currently viewing Styl glamour stosowany w projektowaniu pomieszczeń

Styl glamour stosowany w projektowaniu pomieszczeń

Wiele osób, boryka się z podjęciem decyzji, na jaki kolor pomalować ściany lub czy wybrać czarną bądź jasną podłogę. Po przeprowadzeniu remontu, dochodzą jeszcze problemy z kupnem mebli i dodatków. Pomocną dłoń może podać specjalista z zakresu aranżowania wnętrz ze względu na duże doświadczenie w wykonywaniu projektów.

Jeszcze ekskluzywniejsze projektowanie wnętrz w Krakowie

ekskluzywne projekty wnętrz krakówPraca z profesjonalistą przyspiesza realizacje zleceń i sprawia, że przestrzenie są spójne, bardziej eleganckie i przestronne. Nowoczesne i ekskluzywne projekty wnętrz Kraków oferuje swym mieszkańcom, cenionych projektantów, którzy pomagają realizować wizje klientów w sposób profesjonalny. Często wybierany jest jeden lub max trzy kolory w podobnych odcieniach, które łączą się ze sobą i tworzą całość. Stosowane są często szarości, beże i pudrowe róże. Klienci marzą również o kryształowych żyrandolach, tapicerowanych meblach i innych charakterystycznych dodatkach z okresu baroku. Specjalista jest niezwykle potrzebny ponieważ w stylu glamour łatwo o przesadę. Wnętrze ma być ponadczasowe i miłe dla oka. Meble w stylu art deco lub eleganckie retro nie powinny przytłaczać. Nowoczesne akcenty tj.: dekoracyjne klamki będą tworzyły nienachalny projekt.

Projektanci, często unikają mocnych kolorów aby nie uzyskać odwrotnego efektu. Kicz nie jest wskazany, dlatego jeżeli decyduje się na tapicerowane, duże meble, wybierzmy jednolity materiał, który będzie w ciepłej tonacji. Ekskluzywne wnętrza są jasne. Należy zatem nie zasłaniać okien masywnymi zasłonami czy firankami. Klienci często decydują się na rolety rzymskie, które w okresie lata, ograniczą ilość promieni słonecznych i zagwarantują dużą dawkę prywatności. Warto wspólnie z projektantem, pracować nad stworzeniem idealnego ogniska domowego. Tak aby każdy domownik, czuł się dobrze i bezpiecznie.