You are currently viewing Scyzoryk mieszczący się w portfelu

Scyzoryk mieszczący się w portfelu

Mój tato zawsze mawiał, że prawdziwy mężczyzna zawsze powinien nosić ze sobą miarkę i scyzoryk. Przez wiele lat trzymałem się tej zasady i w lewej kieszeni moich spodni nosiłem mały scyzoryk i miarkę w formie breloczka. Wiele razy te gadżety mi się przydały w codziennym życiu.

Nóż w formie karty idealny do portfela

noże cardsharpScyzoryki w starej formie coraz szybciej są wypierane przez coraz do nowocześniejsze i bardziej innowacyjne rozwiązania. Ostatnio w internecie znalazłem coś takiego jak: noże cardsharp jest to bardzo oryginalne zastosowanie noża i wielu innych narzędzi dotychczas spotykanych w formie regularnego scyzoryka. Tutaj wszystkie te akcesoria zostały umieszczone w kawałku metalu, który wygląda jak karta kredytowa i idealnie mieści się do portfela. Jest to bardzo nowatorski i bardzo elegancki projekt. Cała zasada działania przypomina japońską sztukę składania papieru origami. W momencie kiedy ostrze jest złożone nie ma obaw o żadne skaleczenia lub uszkodzenia portfela ponieważ nóż zabezpieczony jest małą blokadą. W Polsce według prawa, nie wolno nosić broni ukrytej, w nożach cardsharp ostrze jest widoczne nawet po złożeniu, więc nie narażamy się na generowanie jakichkolwiek podejrzeń. Samo ostrze zbudowane jest ze stali nierdzewnej dzięki czemu jest bardzo wytrzymałe i szybko się nie stępi. Obudowa całego urządzenia wytworzona została z polietylenu bardzo twardego i lekkiego materiału. Wszystko jest bardzo ergonomiczne i pewnie leży w dłoni. 

Według mnie taki nóż przyda się każdemu mężczyźnie. Bardzo często w życiu codziennym przytrafiają się sytuacje, które wymagają użycia noża jednak nie mamy scyzoryka, wtedy taka karta jest idealnym rozwiązaniem. Myślę, że jest to ciekawy pomysł na prezent dla każdego kto lubi otaczać się gadżetami.