You are currently viewing Rower Haibike Sduro

Rower Haibike Sduro

 

Rowery to najpopularniejsze, po samochodach, pojazdy w Polsce. Mamy do wyboru wiele firm i modeli. Jednak najnowszą ich wersją są rowery elektryczne. To jednoślady, które zasługują na szczególną uwagę, gdyż są hybrydą tradycyjnego roweru z silnikiem elektrycznym.

Rowery elektryczne Haibike

haibike sduroNa polskim rynku mamy do wyboru stosunkowo niewiele modeli rowerów elektrycznych. Docierają do nas te, które cieszą się największą popularnością w zachodniej Europie, ale jednocześnie najlepsze. Rower elektryczny to pojazd, który oprócz tradycyjnego napędu łańcuchowego, ma zainstalowany silnik elektryczny, który pełni rolę wspomagania siły naszych mięśni. Przydaje się ono szczególnie na wymagających, górskich trasach oraz trudnym terenie. Haibike Sduro to linia rowerów górskich oraz wyczynowych. Doskonale sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych i terenowych. Rowery te są zasilane silnikiem Yamaha, czyli firmy, która specjalizuje się w produkcji silników motocyklowych. Jej doświadczenie pozwala jednak na produkcję też kompaktowych silników do rowerów, co doskonale widać na przykładzie Sduro. Wspomaganie elektryczne pozwala na pokonanie nawet osiemdziesięciu kilometrów, bez konieczności ładowania akumulatora. Pełen cykl ładowania to niecałe trzy godziny, czyli mniej więcej tyle ile ładujemy nasze smartfony, czy tablety. Haibike jest jednym z najlepszych na polskim rynku, rowerów, co potwierdzają liczne testy konsumenckie oraz opinie fachowców. Dlatego jeżeli planujemy zakup roweru elektrycznego, Sduro jest optymalną propozycja.

Rowery elektryczne są coraz bardziej popularne. Nie dzieje się to bez przyczyny, przyjemność z jazdy oraz jej komfort, jest nie do porównania ze standardowymi rowerami z napędem łańcuchowym. Cena Haibike waha się od kilku, do kilkunastu tysięcy złotych.