Romet – firma rowerowa z tradycjami

Romet jest firmą, która większości osób bezbłędnie kojarzy się z przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją rowerów. Prawdopodobnie większości z nas kojarzą się popularne „składaki” produkowane przez tę właśnie firmę, które charakteryzowały się doskonałą i niezwykle wytrzymałą konstrukcją, mogącą wytrzymać wiele lat i różne wyzwania.

Dzisiejsze rowery Romet

rower rometObecnie, by móc dorównać atrakcyjnością ofercie konkurencji, rower Romet przybiera inną, bardziej nowoczesną formę, jednocześnie nie zmieniając swoich standardów dotyczących wytrzymałości produktu. Dzisiaj wśród rowerów firmy Romet znajdziemy, między innymi: rowery miejskie, górskie, trekkingowe, a także ofertę rowerów dedykowanych najmłodszym użytkownikom. Wszystkie modele produkowane przez tę firmę charakteryzują się wykorzystaniem innowacji, które możliwe są do osiągnięcia poprzez wykorzystywanie różnego rodzaju technologii. Dzięki temu możliwe jest wzmocnienie konstrukcji roweru, jednocześnie wzbogacając jego wytrzymałość i tym samym tworząc sprzęt, który doskonale sprawdzi się również w ekstremalnych warunkach. Dzięki tego typu właściwościom, Romet produkuje rowery, z którymi możemy podejmować różnego typu wyzwania kolarskie, również pod względem ukształtowania terenu, na którym planujemy naszą trasę rowerową. Innowacjom poddawane są również, np. osie i opony, a jedną z najważniejszych innowacji jest oczywiście wyposażanie konkretnych modeli o elektryczne wspomaganie.

Romet jest producentem rowerów, który pokazuje w rzeczywistości, w jaki sposób w przypadku tego typu sprzętów, możliwe jest łączenie tradycji z innowacyjnością. Dzięki tego typu połączeniu możliwe jest stworzenie sprzętu, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów o różnych upodobaniach.