You are currently viewing Rezerwacja noclegu w Kudowie Zdroju

Rezerwacja noclegu w Kudowie Zdroju

Ustalenie gdzie jedziemy na wakacje nigdy nie było prostą sprawą. Po tygodniu rozmów i negocjacji wreszcie udało nam się znaleźć miejsce, które zachwyciło nas oboje. Czym prędzej zacząłem szukać w internecie numerów telefonu do hoteli w tej bajkowej miejscowości.

Tani i komfortowy nocleg w Kudowie Zdroju

noclegi kudowa zdrójZadzwoniłem do hotelu który najbardziej nas urzekł. Od razu odebrał recepcjonista, który uprzejmie spytał, w czym może nam pomóc. Zacząłem wypytywać o wolne terminy oraz ceny. Szybko udało nam się znaleźć termin, który nie był aż tak mocno obłożony, co wiązało się ze znacznie niższą ceną. Zarówno mi jak i mojej żonie jak najbardziej to pasowało – nie lubiliśmy tłumów i tłoku. Dokonaliśmy rezerwacji na pokój dwuosobowy ze śniadaniami. Wiedzieliśmy, że mamy szczęście – gdy w grę wchodziły noclegi Kudowa Zdrój potrafiła być naprawdę mocno oblężona. W naszym przypadku jednak nasz budżet nie ucierpiał. Nie mogliśmy się doczekać dnia wyjazdu – przygotowaliśmy się do niego na długo przed. Gdy wreszcie ten dzień nadszedł i dojechaliśmy nie miejsce, nie mogliśmy się tym wszystkim nacieszyć. Przede wszystkim zarówno hotel, jak i miasteczko wyglądały znacznie lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciach. Wiedzieliśmy, że czeka nas długi i przyjemny czas. Przez ostatnie trzy lata nie byliśmy nigdzie na wakacjach, dlatego też tym bardziej potrzebowaliśmy takiego wyjazdu. Nie żałowaliśmy obranego kierunku – lepiej trafić zwyczajnie nie mogliśmy. Wszystko było tu piękne i spokojne.

Wyjeżdżając z każdej miejscowości turystycznej obiecujemy sobie, że za rok tam wrócimy. Kudowa Zdrój była pierwszym miastem, do którego faktycznie wróciliśmy po roku. Uznaliśmy, że byliśmy tam za krótko – tym razem ustaliliśmy większy budżet i pojechaliśmy tam na cały miesiąc.