You are currently viewing Radiofrekwencja mikroigłowa – zalety

Radiofrekwencja mikroigłowa – zalety

Radiofrekwencja mikroigłowa to technologia nowej ery, która poprawia teksturę skóry. Może pomóc w odmładzaniu skóry i widocznym zmniejszeniu blizn potrądzikowych, otwartych porów, zmarszczek, rozstępów oraz zwiotczałej skóry. Ten delikatny zabieg łączy dwie skuteczne metody odmładzania skóry, aby pomóc osiągnąć młodzieńczy wygląd.

Jak pomaga radiofrekwencja mikroigłowa?

radiofrekwencja mikroigłowa warszawaPrzez dziesięciolecia terapia mikroigłowa była używana do odmładzania starzejącej się skóry. Ten minimalnie inwazyjny zabieg wykorzystuje małe igły do ​​tworzenia drobnych nakłuć w górnej warstwie skóry, stymulując ciało do produkcji elastyny ​​i kolagenu. Te naturalne substancje pomagają zachować elastyczność i gładkość skóry, niezależnie od wieku. Po dodaniu energii o częstotliwości radiowej (radiofrekwencja) do mikroigłowania energia małych fal dostarczana jest do skóry przez małe igły. Ten dodatek zapewnia jeszcze więcej korzyści dla skóry. Energia radiowa może również pomóc zminimalizować blizny związane z problemami takimi jak trądzik. A wynikiem jest poprawiona konsystencja skóry i młodsza cera. Radiofrekwencja mikroigłowa warszawa jest minimalnie inwazyjnym zabiegiem i zajmuje od 30 minut do dwóch godzin. Nie wymaga znieczulenia. Najczęściej jest stosowana w rozwiązywaniu problemów skórnym takich jak poprawa kolorytu i tekstury skóry, redukcja zmarszczek, odmłodzenie i napięcie skóry, redukcja blizn potrądzikowych, zmniejszenie rozstępów i otwartych porów.

Ponieważ zabieg radiofrekwencji mikroigłowej jest stosunkowo łagodny, można w ogóle nie potrzebować rekonwalescencji. Każde podrażnienie, obrzęk lub zaczerwienienie skóry ma tendencję do łagodnego i przemijającego ustępowania samoistnie w ciągu kilku dni. W ciągu około dwóch tygodni po zabiegu można zobaczyć korzyści płynące z radiofrekwencji mikroigłowej. Chociaż można być w pełni zadowolonym z wyników jednego zabiegu, większość osób potrzebuje wielu sesji, aby osiągnąć pożądany wygląd.