You are currently viewing Prezent – przelot balonem nad Mazurami

Prezent – przelot balonem nad Mazurami

W zeszłym roku moja przyjaciółka poprosiła mnie, abym została świadkową na jej ślubie. Byłam bardzo szczęśliwa, a jednocześnie zaszczycona, że to właśnie mnie wybrała, abym to ja była przy jej boku w tym najważniejszym dla niej dniu. Krótko po tym jak się zgodziłam rozpoczęłam rozmyślania na temat organizacji wieczoru panieńskiego. Chciałam coś oryginalnego, coś co zapamięta na lata. Pomysł padł na lot balonem.

Niezapomniane chwile na Mazurach podczas lotu balonem

loty balonem mazuryOfertę znalazłam w internecie. Po przeczytaniu opinii stwierdziłam, że to będzie fajna niespodzianka. Jako, że ślub będzie skromny, zaprosiłam na wieczór panieński tylko cztery najbliższe osoby. Super się złożyło, bo okazało się, się że cała grupa mogła przelecieć się jednocześnie. W ofercie loty balonem Mazury, można zapewnić sobie fotografa, który utrwali ten niezapomniany moment. Przyszła panna młoda do końca nie wiedziała co czeka ją na miejscu. Oprócz lotu balonem, zarezerwowałam zakwaterowanie w pobliskim pensjonacie. Kiedy trafiłyśmy już na miejsce, przyjaciółka nie kryła wzruszenia, totalnie nie była przygotowana na taką ekstremalną atrakcję. Później powiedziała mi, że od lat było to jej marzeniem, ale jakoś nigdy nie było odpowiedniego momentu. Miałyśmy szczęście, bo pogoda dopisała i dzięki temu mogłyśmy nacieszyć się pięknem otaczających Mazur. Z takiej wysokości wszystko wyglądało tak magicznie. W trakcie lotu organizator opowiadał nam o historii Mazur oraz wskazywał na ciekawe miejsca, które mijaliśmy.

Mimo tego, że z początku nie byłam przekonana, czy przyjaciółce spodoba się ten prezent, tak teraz namawiałabym każdego na taki wybór. Atrakcja jest bardzo oryginalna i na pewno pozostanie długo w pamięci, a jednocześnie była w bardzo kuszącej cenie.