Prezent na osiemnastkę brata

Mój brat skończył dwa tygodnie temu osiemnaście lat. Jestem w szoku jak szybko czas leci, w końcu pamiętam jak jeszcze niedawno byłam na jego pasowaniu na ucznia w pierwszej klasie podstawówki. Jestem starsza od niego o osiem lat, co właściwie wcale nie jest aż tak dużo. Mimo tego zawsze będzie on dla mnie moim ukochanym, małym bratem.

Postanowiłam kupić bratu jakiś śmieszny prezent

śmieszne prezenty sklep internetowyOsiemnastka mojego brata była bardzo udana. Chciałam dać mu fajne prezenty, w końcu osiemnastka jest bardzo ważnym momentem w życiu każdego nastolatka. Stwierdziłam, że oprócz „normalnego” prezentu, na który wybrałam nową kartę graficzną do komputera, kupię mu jeszcze jakiś śmieszny gadżet albo coś w tym stylu. Jakiś czas temu przypadkowo znalazłam sklep z różnymi śmiesznymi prezentami i wyjątkowymi gadżetami, więc właśnie tam postanowiłam zrobić zakupy. Jeżeli chodzi o śmieszne prezenty sklep internetowy, który znalazłam miał ich bardzo duży asortyment, a więc wybieranie prezentu zajęło mi ponad godzinę. W końcu udało mi się wybrać coś, co jest fajnym gadżetem ale nie jest kiczowate, tak jak np. poduszki z kształcie piersi czy coś takiego. Kupiłam mu dozownik do napojów w kształcie globusu w srebrnym kolorze. Dozownik ten jest naprawdę spory i zmieści w sobie litr napoju. Do tego dozownika dokupiłam mu dobrą whiskey, tak żeby mógł się poczuć jak prawdziwy dorosły mężczyzna.

Mojemu bratu naprawdę spodobał się każdy prezent. Był zachwycony nową kartą graficzną i wcale mu się nie dziwię, ponieważ była ona naprawdę droga. Spodobał mu się też śmieszny prezent w postaci dozownika do napojów i z tego co widziałam jego kumple też byli nim zainteresowani i im się podobał. Cieszę się, że kupiłam mu też taki bardziej nieformalny prezent, który będzie mógł używać np. w czasie imprez.