You are currently viewing Praktyczny kubek Lovi

Praktyczny kubek Lovi

Nauka jedzenia i picia przez malucha jest z pewnością wyjątkowo ekscytującym momentem dla każdego niemowlaka. Najpierw jedynie pije mleko z piersi mamy lub z butelki, a potem powoli oswaja się z bidonem czy kubkiem niekapkiem. 

Jak wyglądają kubki marki Lovi 360?

kubek lovi 360Maluchy rodzą się z umiejętnością ssania, gdyż ćwiczą tą umiejętność już od około szóstego miesiąca życia. Przeważnie nie mają problemu z ssaniem mleka z piersi mamy czy z butelki. Podobnie jest z korzystaniem z bidonu ze słomką, gdyż wystarczy nieco ćwiczeń i niemowlak opanuje tą umiejętność. Kolejnym etapem najczęściej jest nauka picia z kubka niekapka, który jest ostatnim krokiem przed korzystaniem że szklanki. Jednym z lepszych na rynku jest kubek Lovi 360, który posiada innowacyjny system uszczelniania, pozwalający dziecku na picie jak z normalnej szklanki. Jest on dla malucha świetnym treningiem, ponieważ uczy się pić bez rozlewania, nawet kiedy go przewróci czy przechyli do góry nogami. Kubek Lovi posiada praktyczna zatyczkę, dzięki czemu bez obawy możemy go zabrać na spacer, gdyż nic się nie wyleje, a ustnik się nie zabrudzi. Ponadto po bokach znajdują się idealnie wyprofilowane Uchwyty, dzięki którym dziecko może go swobodnie trzymać w dwóch rączkach. W zestawie do kubka otrzymujemy też specjalną uszczelkę, która sprawia, że dziecko musi odpowiednio zassać płyn, aby móc się napić z kubka, co jest bardzo zbliżonym sposobem picia do klasycznej szklanki, która jest kolejnym etapem. Kubki Lovi są dostępne w wielu kolorach i kilku pojemnościach.

Z pewnością korzystanie z takiego kubka niekapka znacznie ułatwi i przyśpieszy naukę picia ze szklanki. Jest on lekki, praktyczny i bezpieczny, zatem warto pomyśleć o jego zakupie dla dzieci już od szóstego miesiąca życia.