You are currently viewing Praca w lakierni proszkowej

Praca w lakierni proszkowej

 

Mieszkam w małym mieście i wysoki poziom bezrobocia to podstawowy wskaźnik, z którym władze miasta nic nie potrafią zrobić. I ja długo zmagałem się z niską samooceną oraz demotywacją, gdyż nie mogłem znaleźć pracy. Na szczęście z pomocą przyszedł mi mój niewidziany od siedmiu lat przyjaciel, który wrócił z zagranicy, gdzie przebywał cały ten czas.

Otwieranie lakierni w Opolu

lakiernia proszkowa opoleSpotkaliśmy się przy kawie i czymś mocniejszym. Opowiedział mi, że zarobił sporo pieniędzy, które zamierza dobrze zainwestować – we własny biznes. Z racji tego, że zawsze pasjonował się motoryzacją i nawet w szkole średniej robił praktyki u lakiernika, postanowił, że otworzy właśnie własną lakiernię! Zastanawialiśmy się nad tym, w jakie maszyny powinna być wyposażona – Lucek chciał postawić na nowoczesność. Uznał, że najlepsza będzie genialna lakiernia proszkowa Opole jest bowiem miastem, w którym nie ma jeszcze ani jednej takiej lakierni! To aż niebywałe. Ale w ten sposób Lucek znalazł niszę, w której mógł zacząć działać. A ja? Zatrudniłem się u niego. Wiedział, że i mi motoryzacja nie jest obca, czasami dorabiałem sobie w jednym warsztacie samochodowym, gdzie za pomocą agregatu proszkowego przywracałem piękny wygląd karoserii. Byłem przekonany, że sprawdzę się i w pracy w lakierni proszkowej. Lucek postanowił mi zaufać. Znaleźliśmy jeszcze dwóch pracowników i zaczęliśmy rozkręcać biznes.

Otworzenie lakierni proszkowej w Opolu było dobrym posunięciem. Zadbaliśmy o dobrą reklamę, dzięki czemu klientów zaczęło prędko napływać – każdego dnia przychodził ktoś nowy, kto miał uszkodzony samochód w wypadku i chciał odnowienia karoserii. Przeprowadzaliśmy fachowe lakierowanie proszkowe szybko i sprawnie. Wszyscy klienci byli zadowoleni z naszych usług i polecali nas swoim znajomym.