Praca przy filmowaniu dronem

Z racji tego, że posiadaliśmy w naszym zakładzie biurowym drona postanowiliśmy przede wszystkim skupić się na tym, aby uczyć się codziennie nowych rzeczy. W końcu zależało najbardziej na tym, aby móc profesjonalnie zajmować się filmowaniem.

Profesjonalne filmowanie dronami

profesjonalne filmowanie dronem - śląskZ podziwem obserwowałem wzbijające się w powietrze urządzenia, które sterowane były przez profesjonalistów, którzy widać, że potrafią sporo jeśli chodzi o filmowanie. Wiedziałem więc, że najlepszą opcją będzie skorzystanie z możliwości nauki od takiej osoby. Zaproponowałem więc mojemu szefowi, że przejdziemy takie bardzo specjalistyczne szkolenie, a on oczywiście zapytał, ile go to będzie kosztować. profesjonalne filmowanie dronem – śląsk zawsze nas interesowało, tym bardziej wiedzieliśmy, że praca może stać się dla nas przyjemnością i chyba to jest najbardziej ciekawe. Ten zawód wierzę, że nigdy mi się nie znudzi! Wszyscy mówiliśmy mu, że jest to inwestycja, która zwraca się już po kilku dniach, a to z tego względu, że będziemy mogli już zacząć realizować pierwsze zamówienia od naszych klientów. Klientów trzeba było najpierw zdobyć, dlatego postanowiliśmy, że my zajmiemy się jako pracownicy szkoleniem oraz nabywanym niezbędnych umiejętności odnośnie dronów oraz tego, jak powinno się nimi filmować, a nasz szef zajmie się promocją oraz pozyskiwaniem nowych klientów.

Taki układ uważaliśmy za bardzo dobry i na pewno z czasem staniemy się rozpoznawalną firmą. W końcu chcieliśmy także otworzyć drugi dział, który odpowiedzialny będzie właśnie za filmowanie. Drony to przyszłość, w którą na pewno warto jest zainwestować. Z tego zdają sobie na pewno sprawę wszystkie agencje filmowe, które posiadają na swoim koncie już parę ciekawych realizacji i chcą więcej projektów.