You are currently viewing Potrzebowałem hotelu na weekend we Wrocławiu

Potrzebowałem hotelu na weekend we Wrocławiu

Wraz z żoną lubimy zwiedzać polskie miasta, a dokładniej stadiony. Oboje lubimy piłkę nożną a takie hobby nie jest zbyt popularne wśród płci pięknej. Kiedy jeszcze tylko ze sobą chodziliśmy na walentynki zabrałem moją dzisiaj już żonę do Wrocławia. To był cudowny wyjazd gdyby nie moje błędy początkującego w związku. Mimo wszystko stadion żonie bardzo się podobał.

Poszukiwania hotelu we Wrocławiu

hotel na weekend WrocławW związku z tym, że niedługo miała być nasza pierwsza rocznica ślubu chciałem zrobić żonie niespodziankę i zabrać ją tam gdzie zabrałem ją po raz pierwszy na dłuższy wyjazd na weekend. Myślałem o zarezerwowaniu pokoju w tym samym hotelu, w którym wtedy sie zatrzymaliśmy. Niestety w wybranym terminie nie mieli żadnych wolnych miejsc, trudno musiałem znaleźć coś innego najlepiej w podobnym standardzie oraz pieniądzach. Wieczorem usiadłem do komputera i w wyszukiwarce wpisałem frazę – hotel na weekend Wrocław. Wyskoczyło mi całkiem sporo hoteli oferujących wynajem pokoi i apartamentów. Skorzystałem z filtrów, wpisałem datę pobytu oraz wymagania odnośnie wyposażenia wnętrza apartamentu. Następnie wybrałem sortowanie od najniższej ceny za noc. Zainteresowała mnie jedna z ofert, akurat mieli promocję i cena za 2 noce były bardzo korzystne. Na zdjęciach apartament jak i cały hotel również wyglądały porządnie. Zdecydowałem się zarezerwować pokój w tym hotelu. Od razu przelałem wymaganą kwotę na podany w mailu numer konta.

 

Gdy dotarliśmy na miejsce, żona nie wiedziała dlaczego nie zatrzymaliśmy się w naszej ulubionej sieci hoteli. Wytłumaczyłem jej, że nie było wolnych pokoi. Weszliśmy do środka, wnętrze hotelu wyglądało bardzo ładnie. Również apartament wyglądał bardzo przyzwoicie. Zdecydowanie za taką cenę robił wrażenie. Byliśmy bardzo zadowoleni z naszego wyjazdu.