Poszukiwania tanich noclegów w Chochołowie

W tym roku dosyć długo zastanawialiśmy się z mężem nad tym, gdzie moglibyśmy wyjechać na urlop. W końcu po dłuższym zastanowieniu, doszliśmy do wniosku, że dobrym rozwiązaniem będzie wyjazd do Chochołowa. W pobliżu są termy, z których bardzo chcieliśmy skorzystać. Na kilka tygodni przed planowanym wyjazdem rozpoczęliśmy poszukiwania odpowiedniego miejsca na nocleg.

Skorzystaliśmy z tanich noclegów blisko term

Mieliśmy z góry określone preferencje odnośnie noclegu. Mianowicie, zależało nam na tym, aby było to miejsce, które znajduje się blisko term i zarazem jest na tyle tanie, że nie przekracza naszego budżetu. Dobrze, że z odpowiednim wyprzedzeniem zaczęłam poszukiwania. Dzięki temu bez problemu znalazłam bardzo tanie noclegi blisko term w Chochołowie. Wiele osób polecało to miejsce, ponieważ nocleg można tam było wynająć już w cenie kilkudziesięciu złotych za dobę od osoby. Jednocześnie do term było na tyle blisko, że można było udać się tam spacerkiem. Był to niewielki pensjonat położony z dala od głównych ulic, dlatego przez cały dzień i noc panowała tam cisza i spokój. Bez problemu można więc było odpocząć w pokoju nie będąc nagabywanym przez nikogo. Zadzwoniłam na podany na ich stronie internetowej numer telefonu i dokonałam rezerwacji na wybrany przez nas termin. Już wkrótce przekonaliśmy się, że to było bardzo dobre rozwiązanie.

Nocleg w tym miejscu okazał się dokładnie tym, czego potrzebowaliśmy. Cieszę się, że udało nam się trafić do tak taniego i jednocześnie przystępnie położonego pensjonatu. Bardzo dobrze się tutaj bawiliśmy. Dużą zaletą tego miejsca było również to, że na dole pensjonatu mieściła się restauracja, gdzie mogliśmy zjeść śniadanie i obiadokolację w ramach opłaconego przez nas noclegu. Po powrocie poleciłam to miejsce przyjaciółce.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.domki-zakopane.eu!

Dodaj komentarz