You are currently viewing Pościel jako prezent na osiemnastkę

Pościel jako prezent na osiemnastkę

 

Osiemnaste urodzimy to wyjątkowa chwila. Człowiek staje się dorosłym, ale tak naprawdę w głębi duszy pozostaje cały czas dzieckiem. W końcu pozostaje na utrzymaniu rodziców i cały czas się uczy. Ostatnimi czasy byłam u mojego kolegi na osiemnastych urodzinach. Najwięcej kłopotu sprawił mi wybór prezentu dla kolegi.

Pościel w smerfy dla kolegi

pościel smerfyKolega jest osobą bardzo niedojrzałą i dziecinną, ale kumplujemy się już od podstawówki i toleruję go takim, jakim jest. Jego szczerość i ciągły uśmiech sprawiają, że również mnie się udziela. Pomysł na prezent dla niego jednak sprawił mi wiele kłopotów, ponieważ tak naprawdę nie wiedziałam co byłoby odpowiednie. Kubek? Klocki lego? Hulajnoga? Mój ojciec stwierdził, że mam mu kupić jakąś śmieszną pościel. Poszłam więc do sklepu z akcesoriami do spania i ujrzałam bardzo ładna pościel smerfy. Już wtedy wiedziałam, że to będzie to. Kołdra była jak z bajki! Namalowany był na niej Gargamel z Klakierem, a wokół pełno smerfów. Całość była na zielonym tle imitującym las. Mój kolega właśnie lubi zarówno tę bajkę, jak i zielony kolor. Pościel nie była ani droga ani słaba jakościowo. Idealnie nadawała się dla alergików, ponieważ była zbudowana z materiału, który jest antyalergiczny. Kolega ma astmę, więc nie powinna mu zaszkodzić. Poprosiłam ekspedientkę, aby ten prezent mi jeszcze spakowała. Z ładnie zapakowanym upominkiem wyszłam ze sklepu szczęśliwa, że mogę ofiarować przyjacielowi coś, co przyda mu się na długie lata, a może i na całe życie! Nie mogłam się doczekać, kiedy mu dam ten podarunek.

Kolega był bardzo zadowolony z pościeli w smerfy. Mój prezent okazał się dla niego najlepszym prezentem na osiemnastkę. Bardzo się cieszyłam, że mogłam sprawić tyle radości. Taka wesoła pościel zawsze jest na miejscu, jeśli chodzi o podarunki na osiemnaste urodziny.