You are currently viewing Półkolonie pod żaglami

Półkolonie pod żaglami

Nie ma nic lepszego od aktywnego wypoczynku! Oczywiście, to tylko moje zdanie. Daleka jestem od obrażania ludzi, którzy wybierają leniwe leżenie na plaży. To w końcu też forma wypoczynku. Jednakże ja jestem z obozu miłośników aktywnego wypoczynku i tym samym też chcę zarazić moje dzieci. A ostatnio nadarzyła się do tego świetna okazja – w Trójmieście po raz kolejny zorganizowano żeglarskie półkolonie.

Wypoczynek na półkoloniach żeglarskich

półkolonie żeglarskie w TrójmieścieMam to ogromne szczęście, że jestem rodowitą mieszkanką Trójmiasta. A w tym mieście zawsze coś się dzieje. W końcu Trójmiasto, obecność morza, wielki ośrodek miejski – to wszystko naprawdę zobowiązuje. Na szczęście też udało mi się zarazić moje dzieci do tego, by szukały aktywnych form spędzania wolnego czasu. Ostatnio mają etap interesowania się żeglarstwem. Dlatego, gdy zorientowałam się, że niedaleko mojego domu zorganizowano półkolonie żeglarskie w Trójmieście, już wiedziałam jaki prezent sprawię moim dzieciom. I powiem wam teraz, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Moje dzieci są zadowolone, chętnie chodzą na półkolonie i uczą się nowych rzeczy. Widzę już, że półkolonie sprawiły, że żeglarstwo rozwija się w prawdziwą pasję moich dzieci. W coś, co nie przeminie. Wykwalifikowana kadra, wspaniały sprzęt i ogromne możliwości – to wszystko dają moim dzieciom półkolonie żeglarskie. Żeglarstwo to przygoda. Jednak w odpowiednich warunkach mogą zmienić się w przygodę życia. Coś, na czym oprze się całe swoje życie. A to całkiem interesująca i bardzo piękna perspektywa.

Profesjonalnie zorganizowane i prowadzone półkolonie żeglarskie to dla moich dzieci prawdziwa okazja do wielkiej radości. Widzę, że dzięki tym półkoloniom nauczyły się wielu nowych rzeczy, w dodatku też poznały mnóstwo kolegów i koleżanek.