You are currently viewing Polecany auto detailing

Polecany auto detailing

Dla wielu osób kupno samochodu jest spełnieniem marzeń, dlatego też starają się jak mogą dbać o nie, aby długo wyglądało jak nowe. Przeważnie również osoby, które kupują luksusowe samochody nie oszczędzają  na ich pielęgnacji i zabezpieczaniu.

Na czym polega car detailng?

auto detailingJeszcze kilka lat temu niewiele osób słyszało o car detailingu, który powstał w Wielkiej Brytanii i błyskawicznie się rozprzestrzenił na inne kraje. Głównym założeniem tej usługi jest podniesienie wartości rynkowej pojazdu, przez zastosowanie odpowiedniej pielęgnacji, renowacji i zabezpieczaniu lakieru, szyb oraz tapicerki. Auto detailing składa się z wielu rodzajów zabiegów, które są przeprowadzane przez specjalistów i z wykorzystaniem profesjonalnych środków oraz narzędzi. Przede wszystkim w zakresie auto detailingu mieści się zabezpieczanie lakieru powłoką ceramiczną, która jest najlepszym sposobem na trwałą ochronę, spektakularny wygląd i zapewnienie odporności na czynniki atmosferyczne czy silną chemię. Lakier można też zabezpieczyć poprzez nałożenie na karoserię bezbarwnej folii, która zapobiega powstawaniu odprysków, grubych rys, a także niewielkich otarć w trakcie użytkowania pojazdu. Jednak najbardziej spektakularną usługą, jaką oferuje auto detailing jest renowacja lakieru. Podczas procesu renowacji lakieru usuwane są zarysowania, przebarwienia czy drobne odpryski, przywracając szklisty połysk i głębię koloru. Zabieg ten wpływa na niesamowity wygląd pojazdu, ale także znacznie podnosi jego wartość.

Obecnie usługi car detailingu są świadczone w wielu salonach w całej Polsce. Właściciele pojazdów doceniają ich wysoką jakość i skuteczność, dlatego są w stanie zapłacić naprawdę wiele za spektakularny wygląd swojego samochodu, który zyskuje nawet kilka tysięcy złotych.