You are currently viewing Polecana jeleniogórska kancelaria adwokacka

Polecana jeleniogórska kancelaria adwokacka

Jestem w trakcie sprawy rozwodowej. Nasze małżeństwo rozpadło się z wyłącznej winy mojego męża. Zdradził mnie z moją najlepszą koleżanką z pracy, czego ani jemu, ani jej nigdy nie wybaczę. Jestem osobą niepełnosprawną, poruszam się za pomocą wózka inwalidzkiego. Myślę, że po rozwodzie bardzo pogorszy się moja sytuacja finansowa, dlatego zamierzam ubiegać się o alimenty.

Rzeczowa porada prawna adwokata z Jeleniej Góry

kancelaria adwokacka jelenia góraWiem, że bez znalezienia skutecznego adwokata, sama sobie nie poradzę. Nie rozumiem przepisów prawnych, a do tego bardzo boję się zeznawać w sądzie. Siostra dała mi namiary na doświadczonego prawnika od prawa rodzinnego. Zaraz do niego zadzwonię i postaram się umówić na spotkanie. Na szczęście, już po pierwszej próbie udało mi się dodzwonić do prawnika. Jak się okazało, jeżeli komuś jest pilnie potrzebna profesjonalna kancelaria adwokacka Jelenia Góra ma do zaoferowania wielu wybitnych specjalistów w dziedzinie prawa. Miałam przyjemność porozmawiać przez kwadrans z adwokatem i opowiedzieć w wielkim skrócie o moim problemie. Prawnik powiedział, że jak najbardziej alimenty mi się należą, bo jestem osobą niepełnosprawną i to nie ja przyczyniłam się do rozpadu małżeństwa. Sama nie poradziłabym sobie w sądzie, dlatego cieszę się, że zdecydowałam się na prawnika. Nie wyniesie mnie to zbyt wiele, bo adwokat zna moją aktualną sytuację finansową i powiedział, żebym nie przejmowała się kosztami.

Muszę przyznać, że jestem miło zaskoczona postawą tego prawnika. Okazał się empatyczną i wrażliwą osobą, którą wcale nie kieruje chęć zysku, a pomoc drugiemu człowiekowi. Do tej pory żyłam w błędnym przekonaniu, że wszyscy prawnicy są chciwi i interesowni. Jak widać, trafiłam na porządnego człowieka. Mam nadzieję, że okaże się skuteczny w sądzie.