You are currently viewing Pojazd na akumulator na prezent

Pojazd na akumulator na prezent

 

Zbliżają się urodziny mojego syna, a jak jak zwykle z paniką w oczach przeglądam sklepy internetowe z zabawkami i przy okazji zakupów w galeriach, za każdym razem wstępuje do stacjonarnych sklepów z produktami dla dzieci. Z racji tego, że wybór jest ogromny, szukam inspiracji gdzie się da. Teraz, na szczęście, na pomysł naprowadziło mnie moje dziecko. 

Kolorowy motor dla dziecka

motor dla dzieci na akumulatorKażdy z nas jak był mały na pewno uwielbiał dostawać zabawki. Najlepiej, jak były to takie zabawki, o których długo marzyliśmy. Chyba nawet większą radość sprawiał nam fakt zrealizowanego marzenia, niż przedmiot sam w sobie. W każdym razie teraz to ja jestem mamą i co roku mam ten sam problem, a mianowicie nie mam na początku zielonego pojęcia, co kupić mojemu synowi w prezencie. Jest on teraz w wieku przedszkolnym i będzie kończył niedługo cztery lata. Długo nie wiedziałam, co może go ucieszyć, aż pewnego dnia zobaczyłam zrobiony przez niego rysunek. Oczywiście nie był one dla mnie w żaden sposób oczywisty, więc zapytałam co przedstawia. Okazało się, że moje dziecko marzy o własnym motorze. Okazało się, że jego kolega z przedszkola otrzymał jakiś czas temu motor dla dzieci na akumulator i o takim samym marzyło moje dziecko. Szybko więc poszukałam w internecie po ile są tego typu pojazdy. I okazało się, że ich cena jest bardzo przystępna. Motory dla najmłodszych mają trzy koła i napędzane są specjalnym silniczkiem. Mają też piękne kolory.

Kolorowy motor, który sam jeździ, będzie ostatecznie prezentem urodzinowym dla mojego syna. Jest to jego marzenie, jak udało mi się dowiedzieć. Na pewno, więc, będzie szczęśliwy. Wybór motorów dla dzieci napędzanych akumulatorem jest na rynku ogromny. Znalazłam taki, który uznałam za najbardziej atrakcyjny i bezpieczny.