You are currently viewing Poduszeczki z wizerunkiem buldoga francuskiego

Poduszeczki z wizerunkiem buldoga francuskiego

Nasza dwunastoletnia córka w końcu dopięła swego i wymusiła na nasz generalny remont jej pokoju. W końcu chciała po pierwsze, by jej młodsza siostra przeniosła się do własnego pokoju, po drugie, by zorganizować całą przestrzeń wg swoich upodobań. Sporo musieliśmy więc się natrudzić, by zacząć wszystko jej zmieniać, ale czego się też nie robi dla swoich ukochanych dzieci.

Buldogi francuskie na poduszkach

buldog francuski poduszkiCały pokój był dosłownie zorganizowany tak, jak tego sobie zażyczyła córka. Szukaliśmy każdego mebla i każdej dekoracji, która jej odpowiadała, nawet jeśli to przedłużało cały okres remontu. W końcu jednak natrafiliśmy na pewną barierę, która na trochę nas przystopowała, nie da się ukryć. Mianowicie, ulubioną rasą psa naszej starszej córki jest buldog francuski poduszki z tym zwierzakiem były natomiast celem numer jeden jeśli chodzi o uatrakcyjnienie jej łóżka. Wydawało mi się, że kupię takie poduszki w pierwszym lepszym sklepie bez żadnego problemu. Jednak nigdzie ich nie mogłam znaleźć. Nawet jak jakieś były, to nie podobały się one mojej córce. W końcu jednak stwierdziłam, że zrobię to, do czego nie jestem zbytnio przyzwyczajona, czyli zaczęłam robić zakupy internetowe, by w końcu znaleźć poduszki z ukochanym psem mojego dziecka. Gdy w końcu znalazłam sprzedawcę oferującego sporo właśnie takich poduszek, to zapytałam córkę, czy takie jej odpowiadają. Na szczęście podobały jej się – i to bardzo.

Zamówiłam sześć takich poduszek – po dwie z trzema różnymi wizerunkami tego przesłodkiego zwierzaka. Gdy kurier nam je przywiózł dodatkowo zauważyłam, że były zrobione z bardzo dobrego tworzywa i wyglądały na takie, które się szybko nie rozlecą. Stwierdziłam wtedy, że chyba muszę zdecydować się na częstsze zakupy przez internet.