You are currently viewing Piękne lustra w ramie na wymiar do garderoby

Piękne lustra w ramie na wymiar do garderoby

Wybór mebli nie jest łatwy. Przynajmniej dla mnie nie był. Moim zdaniem w sklepach jest za duży wybór, przez to trudno jest czasem się zdecydować. Szczególnie jeśli urządzamy swoje mieszkanie lub swój dom możemy mieć pewne trudności z wyborem odpowiednich mebli, dodatków – w końcu chcemy aby nasze mieszkanie było jak najlepiej urządzone, pięknie się prezentowało oraz było bardzo funkcjonalne, w końcu będziemy tam mieszkać przez kolejne lata.

Garderoba z lustrami w ramie na wymiar

lustra w ramie na wymiar do garderobyZ tego względu ja zdecydowałam się na meble wykonywane na wymiar. Udało mi się znaleźć odpowiednią firmę, która wykonywała piękne meble pod sufit, tak jak chciałam oraz lustra w ramie na wymiar do garderoby. Od razu więc wraz z pracownikiem w tej firmie wyrysowaliśmy plan mojej szafy oraz lustra – uwzględniając najmniejsze detale jak załamywanie się światła, kolor i rodzaj wykończenia oraz ilość półek, szuflad w szafie. Już na etapie projektowania mój szafy oraz lustra byłam bardzo zadowolona. A kiedy przyjechały do mnie już wykonane meble byłam w siódmym niebie. Szafa oraz lustra prezentowały się wspaniale i nawet przez chwilę nie żałowałam wybory mebli i luster zamówionych za wymiar. Po zamontowaniu całości moje mieszkanie nabrało nowego wymiaru. Lustra optycznie bardzo powiększyły i rozświetliły całą przestrzeń. Teraz już wiem, że lustra w ramie na wymiar do garderoby to był strzał w dziesiątkę.

Lustra w mieszkaniu, w garderobie – są na pewno bardzo potrzebne, dzięki nim możemy ubrać się, ocenić nasz wygląd, dobór dodatków oraz ubrań. Jednak lustra stanowią również element dekoracyjny, oczywiście pod warunkiem, że są dobrze wykonane i zamontowane. Nie ma wątpliwości, że lustra powiększają również i oświetlają każdą powierzchnie, każdy pokój, garderobę.