You are currently viewing Paczki ze słodyczami i nie tylko

Paczki ze słodyczami i nie tylko

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym nieco się zatrzymujemy i przypominamy sobie o tym, dlaczego warto być serdecznym dla innych. W tym czasie uczymy się też na nowo czerpać radość z dawania i czumy się wdzięczności z przyjmowania. Tradycją stało się już to, że kupujemy prezenty nie tylko dla swoich najbliższych. Przykładowo, kiedy prowadzimy firmę to obdarowujemy też pracowników. 

Świąteczne upominki dla pracowników

paczki świąteczneW wielu firmach organizuje się w grudniu wspólne wigilie. Jest to okazja do wspólnej integracji, do porozmawiania w luźnej, świątecznej atmosferze i do podziękowania sobie nawzajem. Większość właścicieli firm organizuje dla swoich pracowników paczki świąteczne, które są zarazem formą doceniania i podziękowania. Takie paczki mają przeróżną zawartość. Część z nich zawiera na przykład produkty tworzone przez daną firmę. Są też paczki pełne słodyczy, kaw i herbat, a także upominki w postaci różnego rodzaju trunków, najczęściej wina. Właściciele firm zazwyczaj zamawiają tego rodzaju prezenty. Są one od razu pięknie spakowane. Ci, jednak, którzy mają małe firmy, zatrudniające kilku pracowników, bardzo często tworzą prezenty sami. Kupują je i własnoręcznie pakują. Miłym upominkiem jest też kartka z życzeniami. We Wigiliach firmowych zazwyczaj biorą udział też właściciele. Jest to znakomita okazja do tego, żeby poznać bliżej swoich pracowników i żeby poznać ich potrzeby, które mogą znacznie poleprzyć funkcjonowanie firmy. 

Czas około świąteczny uznawany jest za magiczny. Jest w tym sporo prawdy. W końcu w tym okresie jesteśmy bardziej otwarci na drugiego człowieka i przypominamy sobie, dlaczego warto jest dawać bezinteresownie oraz dlaczego warto być wdzięcznym za to, co mamy. Wielu właścicieli firm, przykładowo, organizuje Wigilie dla swoich pracowników.