You are currently viewing Oryginalna porcelanowa zastawa dla siostry

Oryginalna porcelanowa zastawa dla siostry

Mam siostrę która lubi otaczać się drogimi i pięknymi przedmiotami. Gdy zbliżała się czwarta rocznica jej ślubu postanowiłam dać jej i jej mężowi wyjątkowy prezent. Długo zastanawiałam się nad tym co może im się spodobać.

Elegancka zastawa obiadowa

ekskluzywna porcelana karolinaSiostra odkąd pamiętam lubiła ładne niepowtarzalne rzeczy. Nie ważne czy urządzała właśnie kuchnie, salon czy łazienkę dobierała zawsze najwyższej jakości dodatki. Gdy dowiedziałam się że z okazji czwartej rocznicy ślubu chcą kupić dom na przedmieściach wiedziałam, że siostra na nowo zacznie urządzać każdy pokój. Przypuszczałam również że w niedługim czasie będą wyprawiać parapetówkę na którą zaproszą całą najbliższą rodzinę oraz przyjaciół. Długo zastanawiałam się co im kupić z tej okazji i wpadłam na fajny pomysł. Ekskluzywna porcelana karolina bardzo lubiła takie przedmioty.  Aby wybrać coś odpowiedniego zaczęłam swoje poszukiwania w internecie. Chciałam wybrać zestaw porcelany stołowej która cechować się będzie śnieżnobiałą bielą oraz będzie delikatna. Zależało mi również na tym aby wyrób był polski. Siostra ceni sobie również wygodę więc musiałam znaleźć porcelanę która może być myta w zmywarce oraz jest odporna na wysokie temperatury. Siostra często podgrzewa dania w mikrofalówce. Gdy znalazłam porcelanowy zestaw który spełnił wszystkie moje oczekiwania byłam bardzo zadowolona. Piękny zestaw obiadowy nadawał się w sam raz na wystawne uroczystości jakie lubiła urządzać Karolina. Niedzielne obiady mogły teraz nabrać jeszcze większej elegancji. Wiedziałam że siostra doceni taki prezent i z pewnością przy pierwszej nadążającej się okazji powie mi o tym.

Uroczystość z okazji przeprowadzki i czwartej rocznicy ślubu była huczna. Tak jak się spodziewałam porcelana bardzo spodobała się siostrze. Kilkakrotnie podkreśliła fakt że znam ją na wylot. Ja bardzo ucieszyłam się że znalazłam dla niej coś tak wyjątkowego.