You are currently viewing Okna połaciowe pcv

Okna połaciowe pcv

Po odziedziczeniu starego domu po dziadku wraz z mężem zaczęliśmy planować przeprowadzkę. Jednak zanim przeprowadzka miała się zacząć na dobre konieczne było wykonanie kilku prac remontowych. Dom nie wymagał generalnego remontu. Jednak konieczna stała się wymiana dachu oraz adaptacja nieużytkowego poddasza.

Okna na poddasze z pcv

okna dachowe pcv z kołnierzemDach to ważny element każdego domu. Jeśli w porę nie wymieni się poszycia cała konstrukcja domu może ulec uszkodzeniu. Okazało się że krokwie są zdrowe i wystarczy jedynie wymienić stare dachówki na nowe. Zdecydowaliśmy się na blachodachówkę i przy okazji stwierdziliśmy, że zrobimy remont poddasza, które jest nieużytkowe. W tym celu nie tylko usieliśmy zakupić materiały na dach ale również okna dachowe. W pomieszczeniu było tylko jedno okno i to od szczytu budynku. Na całym poddaszu panował półmrok. Po krótkiej konsultacji z architektem zdecydowaliśmy się na zakup trzech okien dachowych. U góry miała powstać obszerna sypialnia, moja pracownia i mała garderobiana. Okazało się również, że montaż okien należy zgłosić do odpowiedniego organu. Wypisując wniosek musieliśmy dokładnie określić ilość oraz wymiary okien. W naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem okazały się okna dachowe pcv z kołnierzem. Okna z pcv są bardzo odporne na czynniki atmosferyczne i są łatwe w montażu. Okna dachowe dają wiele światła i doskonale sprawdzają się przy adaptacji poddaszy i strychów. Doświetlają przestrzeń i pozwalają na odpowiednią wentylację pomieszczenia. Okna połaciowe wyprodukowane z pcv są bezawaryjne i mają minimalne wymagania konserwacyjne. Są również wygodne w obsłudze i mają bardzo szeroką gamę wykończeń.

Okna połaciowe to niezwykła wygoda, ale przede wszystkim możliwość adaptacji nawet najbardziej wymagającego wnętrza. Nowoczesne rozwiązanie pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni. Okna takie nie tylko doświetlają, ale również upiększają wnętrze i nadają mu nowoczesności. Okna z pcv to wygoda i wysoka jakość wykonania.