You are currently viewing Nowa wypożyczalnia rowerów

Nowa wypożyczalnia rowerów

W ostatnim czasie na terenie Zakopanego powstała nowa firma która zajmować się będzie wypożyczaniem rowerów dla turystów. Jest to spowodowane tym, że bardzo wiele osób lubi zwiedzać miasta właśnie na rowerze, bo można objechać zdecydowanie większą jego część. Tym bardziej miejscowości górskie są bardzo malownicze i na rowerze można zwiedzić o wiele więcej ciekawszych i pięknych miejsca jakie są w okolicy.

Niska cena za wypożyczenie roweru

wynajem rowerów w ZakopanemZ roku na rok coraz więcej osób podczas wakacji szuka lokalnych wypożyczalni rowerów by móc w miły sposób spędzić czas na wakacjach. Dlatego też wynajem rowerów w Zakopanem cieszy się aż tak dużą popularnością, bo można zwiedzić bardzo wiele innych okolicznych miejscowości typowo górskich, w przeciągu jednego dnia. Tym bardziej, ze koszt z wynajem roweru to kilkanaście złotych na cały dzień, więc jest to praktycznie zerowy koszt, a daje bardzo dużo atrakcji. Co najlepsze w takich wypożyczalniach jest coraz więcej różnego rodzaju rowerów, więc każdy znajdzie tutaj odpowiedni model dla siebie. Są również opcje długoterminowego wynajmu, więc jeżeli przyjeżdżamy do Zakopanego na kilka tygodni to możemy mieć rower przez cały czas i wówczas nie ma problemu z planowaniem dłuższych wycieczek rowerowych. W górach jest bardzo dużo szlaków przeznaczonych dla rowerów, przez co sama podróż jest bardzo bezpieczne, wiec nawet rodziny z małymi dziećmi wynajmują dla siebie rowery i wspólnie podróżują.

Cieszy nas fakt, że wycieczki rowerowe po Zakopanem cieszą się tak dużą  popularnością i  coraz więcej ludzi chętniej z nich korzysta. Tym bardziej, że nie jest to duży koszt a daje bardzo dużo frajdy zarówno dorosłym jak i dzieciom. Są oczywiście również rowery dla ambitnych, którzy jeżdżą po szczytach górskich.