You are currently viewing Nasze wieczorowe sukienki

Nasze wieczorowe sukienki

Z moimi przyjaciółkami byłyśmy wręcz nierozłączne. Od początku liceum jakoś przypadkiem usiałyśmy obok siebie i tak trwało całe trzy lata. Uwielbiałyśmy spędzać ze sobą czas. Nie mogłyśmy się doczekać naszej studniówki, którą planowałyśmy już praktycznie odkąd się poznałyśmy. To miał być nasz wyjątkowy dzień i wszystko musiało być dobrze zaplanowane.

Idealna sukienka na wieczór studniówkowy

sukienki wieczorowe z koronkiUmówiłyśmy się, że będziemy miały podobne do siebie sukienki, jednak w innych kolorach, różniące się kilkoma wzorami i wiązaniami. Jedna z nas chciała mieć wiązanie na plecach, inna rozcięcie z tyłu, a ja chciałam gorsetowy przód. Jednak jeden element miał być wspólny tych stylizacji i była to wiecznie modna koronka. Dlatego z uwagą przeglądałyśmy sukienki wieczorowe z koronki które można było znaleźć w internecie, na różnych portalach aukcyjnych i w sklepach internetowych. W wolnych chwilach nawet, odwiedzałyśmy różne galerie, żeby znaleźć jakiś sklep idealny. Zastanawiałyśmy, gdzie uda nam się w końcu dokonać zakupu i czy będzie to jeden sklep. Okazało się, że jedna z mich koleżanek zaskoczyła nas i kupiła na wycieczce z rodzicami idealną sukienkę dla siebie. Zrobiła zdjęcia innych sukienek i byłyśmy zachwycone. Dlatego czekała nas długa wyprawa do innego miasta, bo wiadomo, że najlepiej sukienkę zawsze przymierzyć i zobaczyć jak wygląda na żywo, bo nikt nie lubi kupować czegoś tak ważnego w ciemno.

Po długiej podróży dostałyśmy się do naszego wymarzonego sklepu i wybrałyśmy swoje kreacje. Ja zdecydowałam się na koronkową sukienkę w kolorze czerwieni, a moja druga koleżanka wybrała kolor bezowy ze złotymi zdobieniami. Złote zdobienia były czymś co było wspólnym elementem na sukienkach oprócz koronki. Wszyscy podziwiali nasze wspaniałe kreacje.