You are currently viewing Najlepsze badanie wariograficzne

Najlepsze badanie wariograficzne

 

Dla niektórych osób, wykrywacz kłamstw jest mało przydatnym urządzeniem, ponieważ przedstawia niewielką skuteczność. Przeważnie mówią tak osoby, które nie znają systemu działania tego urządzenia i nie wiedzą jak się przeprowadza badania.

Ile trwają profesjonalne badania wariograficzne?

badanie wariografem skutecznośćNajlepszym źródłem informacji na temat wariografu jest Instytut Badań Wariograficznych, gdzie przeprowadza się takie testy. Przede wszystkim badanie jest prowadzone przez wyspecjalizowanego testera, który ma do dyspozycji nowoczesny wariograf cyfrowy z niezbędnymi czujnikami i komputer z odpowiednim oprogramowaniem. Badania poligraficzne są przeważnie wykonywane dla firm, potrzeb procesowych lub coraz częściej także dla osób indywidualnych. Są one odpłatne i można je wykonać w siedzibie Instytutu albo w dowolnym oddziale zlokalizowanym w dwudziestu siedmiu miastach Polski. Jeżeli chcemy udać się na badanie wariografem skuteczność jego z pewnością będzie zależna od poprawności wykonania badania. Dzięki temu, że jest ono wykonywane przez certyfikowanych testerów, jego skuteczność kształtuje się na poziomie ponad dziewięćdziesięciu pięciu procent. Biorąc pod uwagę inne metody, to wariograf wypada na ich tle bardzo dobrze, pomimo, że jest to bardzo stara metoda. Profesjonalnie przeprowadzone badanie pozwala na ustalenie prawdy i powiązanego z nią śladu pamięciowego w zakresie konkretnego zdarzenia. Wszystkie wyniki badań są analizowane oraz omawiane na miejscu ze zleceniodawcą bezpośrednio po ich zakończeniu.

Czas trwania badania jest najczęściej zależny od ilości zadawanych pytań oraz od szybkości udzielania odpowiedzi przez badanego. Sama analiza wyników najczęściej zajmuje od godziny do dwóch, zatem w ciągu jednego dnia można całą sprawę zamknąć.

Więcej o skuteczności badania wariograficznego na: https://bez-klamstw.pl/