Montaż markiz okiennych u klienta w domu

Już od jakiegoś czasu rozglądałem się za jakąś nową robotą, ponieważ potrzebowałem zmian. Potrafiłem wiele i to dawało mi spore pole do popisu. Dzięki temu też mogłem przebierać w ofertach, których nawet było dość sporo. Nową pracę udało mi się znaleźć w przeciągu kilku miesięcy.

Sprawnie przeprowadzony montaż markiz okiennych 

markizy okienne wrocławFirma, w której dostałem zatrudnienie zajmowała się sprzedażą oraz montażem markiz okiennych bardzo dobrej jakości. Pracowałem jako monter i nawet odbyłem kilkudniowe szkolenie wdrażające. Praca ta nie było wcale skomplikowana i wiedziałem, że będę sobie znakomicie ze wszystkim radził. Zresztą kiedyś już miałem okazję obserwować jak były montowane markizy okienne Wrocław był miastem, które miałem obsługiwać i każdy klient, który zakupił markizy miał zapewniony montaż w cenie. Moje pierwsze zlecenie miało miejsce na obrzeżach miasta. Pojechałem do klienta, który wybudował sobie dom i chciał mieć zamontowane markizy we wszystkich oknach. Dostałem szczegółowe dane i ruszyłem, na zlecenie. Markizy miałem ze sobą, ponieważ klient nie zabrał ich podczas zakupu. Wolał, żebym przywiózł je w dniu, kiedy miał być wykonany ich montaż. W domu łącznie było osiem okien i na każdym z nich miała zostać zamontowana markiza. Okna były tej samej wielkości, więc tym bardziej zadanie było ułatwione. Markizy zacząłem montować o ósmej rano, bo tak umówiłem się z klientem. Szło mi sprawnie i nawet klient był zadowolony z takiego obrotu spraw.

W pracy radziłem sobie znakomicie i dzięki temu szybko dostałem awans. Nowa praca zdecydowanie mi odpowiadała i miałem możliwość rozwoju a na tym mi przede wszystkim zależało. Regularnie też odbywałem różne szkolenia, dzięki którym zdobywałem dodatkowe umiejętności niezbędne w pracy.