You are currently viewing Moja fotografia ślubna

Moja fotografia ślubna

Zawsze zastanawiałam się,co chcę robić w życiu. Poszłam na jeden kierunek studiów i nie wytrzymałam tam nawet trzech miesięcy. Za bardzo mnie to nudziło, chciałam jakiejś innowacji, czegoś nowego. Dlatego zaczęłam szukać różnych alternatyw. Zawsze interesowała mnie fotografia i okazało się, że są nawet specjalne szkoły dla przyszłych fotografów.

Jestem fotografem ślubnym

fotografia ślubna na ŚląskuGdy tylko się o tym dowiedziałam, to od razu poszłam do tej szkoły fotografii i zdobyłam dyplom. Teraz fotografia ślubna na Śląsku to moja praca i bardzo mnie to cieszy, że w bardzo szybkim czasie udało mi się zdobyć klientów i pozyskać dobre opinie. Wkładam w moją pracę całą siebie i nie wypuszczam zdjęć, które według mnie nie są idealne i dopracowane. Moi klienci mają do wyboru albo zrobić sesję w moim studio,albo wykonać zdjęcia w plenerze i to jest bardzo rozchwytywana opcja. Często przychodzą do mnie młode pary, które nie mają pomysłu na zdjęcia. Wtedy potrafię spontanicznie wymyślić jakąś scenerię, albo zastanawiam się nad tym dłużej, kiedy ma być to jakiś większy projekt. Powiada się, że nieważne jaki się ma sprzęt, ważne, czy fotograf jest dobry. Coś w tym jest, ale uważam, że w pracy fotografa należy mieć jak najlepszy i sprawdzony sprzęt, który nie będzie zawodził.Co jakiś czas wymieniam aparaty, ale zazwyczaj mam z tej samej firmy, bo wiem, że jest sprawdzona i zdjęcia z aparatów wychodzą zawsze bajecznie.

Zawsze warto spełniać swoje marzenia i nie można robić czegoś, co nie sprawia nam przyjemności. Dlatego ja zrezygnowałam z moich studiów, które nie dawały mi satysfakcji. Teraz w końcu robię to co lubię, a wręcz uwielbiam. Nigdy w żadnej innej pracy nie czułabym się lepiej. Dzięki temu czuję się spełniona. A jak jeszcze słyszę pochwały klientów, to już w ogóle bardzo mi miło.