You are currently viewing Moja dieta pudełkowa

Moja dieta pudełkowa

Jeszcze kilka miesięcy temu zdecydowanie nie wyobrażałam sobie siebie, jako osoby, która korzysta z tak zwanej diety pudełkowej. Dieta pudełkowa i korzystanie z tego typu cateringu kojarzyło mi się przede wszystkim z osobami na diecie, które chcą schudnąć. Jako, że nie interesowałam się tym aż tak bardzo to nie zdawałam sobie sprawy, że dieta pudełkowa oferuje bardzo dużo, dla osób z różnymi potrzebami.

Dieta pudełkowa pozwala zaoszczędzić mi czas

dieta pudełkowa w Warszawie dla aktywnychJestem osobą, która dużo ćwiczy.  Śmiało mogę powiedzieć, że codzienne ćwiczenia stały się jednym z nieodłącznych elementów mojego życia. Aby moje ćwiczenia dawały efekty muszę być też na odpowiedniej diecie, która pasuje do mojego trybu życia. Bardzo długi czas wszystkie potrawy dla siebie przygotowywałam sama i zajmowało to naprawdę dużo czasu i było męczące. Tym bardziej, że codziennie dużo też pracuję. Kiedy dowiedziałam się, że różne firmy cateringowe mają w swojej ofercie menu również dla sportowców to bardzo się zdziwiłam, ale jednocześnie wiedziałam, że jest to coś dla mnie. Szybko znalazłam więc firmę, których dieta pudełkowa w Warszawie dla aktywnych jest polecana i ma dobre ceny. Początkowo wykupiłam taką dietę na dwa tygodnie, ale szybko zdecydowałam się na zainwestowanie w półroczną współpracę. Dzięki temu uzyskałam specjalny rabat, co oczywiście bardzo mnie ucieszyło.

Korzystanie z diety pudełkowej bardzo mi się spodobało, ponieważ dzięki niej oszczędzam dużo czasu, który traciłam na gotowaniu. Od czasu do czasu jeszcze gotuje sobie jakieś potrawy, ale zdarza się to dość rzadko – głównie w weekendy, albo jak ktoś mnie odwiedza. Podoba mi się to, że mój catering nie ma problemów by zmienić kaloryczność moich posiłków jeżeli odczuwam taką potrzebę i, że ogólnie jest to naprawdę profesjonalna firma.