You are currently viewing Modne plecaki z serii cooldpack

Modne plecaki z serii cooldpack

Już małe dzieci posiadają swoje małe plecaczki, w których zabierają ze sobą na wycieczki, misie, lalki i zabawki. W szkole podstawowej plecak jest niemalże obowiązkowy, bo dzieci muszą nosić w nich książki, przybory szkolne, czy obuwie do przebrania. Na rynku jest mnóstwo modeli, ale który jest najlepszy?

Jakie wybrać modne plecaki dla dzieci?

modny plecak coolpackW pierwszych trzech klasach, uczniowie mają mało szkolnych przedmiotów, a więc też niedużo książek muszą nosić ze sobą do szkoły. Zazwyczaj ograniczają się do elementarza, kredek, śniadania i czegoś do picia. Im dziecko starsze, tym więcej musi dźwigać na swoich plecach. Modny plecak coolpack jest doskonały dla młodzieży powyżej trzeciej klasy. Jest on uszyty z miękkiego, nieprzemakalnego materiału, a w tylnej części jest podszyty specjalną gąbką, zabezpieczającą plecy dziecka przed ewentualnymi otarciami. Dno plecaka jest usztywnione specjalnym, lekkim tworzywem, które zapobiega zniekształceniu podstawy. Pusty coolpack waży jednie półtora kilograma, co jest jest jego wielką zaletą, ponieważ większość plecaków dostępnych na rynku, jest dużo cięższych, a to jest niebezpieczne dla zdrowia dziecka. Zbyt ciężki bagaż na plecach młodego ucznia, może zniekształcić jego delikatny, jeszcze nie ukształtowany kręgosłup. Przed zakupem trzeba dokładnie zważyć i zmierzyć plecak jaki zamierzamy kupić naszemu dziecku, bo do jego wagi należy dodać ciężar książek i przyborów jakie musi każdego dnia przynosić do szkoły. Pojemne kieszenie i liczne schowki, z pewnością ułatwią utrzymanie porządku.

Najlepszy plecak, to taki którego waga razem z zawartością nie przekroczy połowy wagi naszego dziecka. Ważne są także odblaskowe elementy umieszczone z tyłu plecaka, w celu zapewniania właściwej widoczności dziecka po zmroku. Coolpack spełnia wszystkie wymogi i posiada odpowiednie certyfikaty.