You are currently viewing Minikoparka do usypania skalniaka

Minikoparka do usypania skalniaka

Nie mam już siły. Moja żona szaleje w ogrodzie. Ostatnio wymyśliła sobie, że potrzebny nam jest skalniak, ponieważ jakoś tak pusto jest z boku domu. Oczywiście oczekiwała, że ja sam to wszystko zrobię, czyli nawiozę kamieni i piachu. Tak to jest jak ktoś się na czymś nie zna i nie zdaje sobie sprawy z ogromu pracy. 

Polecana firma z minikoparką

usługi minikoparkąOczywiście wytłumaczyłem mojej żonie, że nie jestem w stanie sam tego zrobić. Szczególnie w przypadku takiego skalniaka jaki ona sobie zażyczyła. Powiedziałem, że potrzebna będzie do wynajęcia minikoparka, która ładnie usypie nam skalniak na kamieniach. O ziemię nie muszę się martwić, ponieważ zostało jej bardzo dużo po budowie domu, więc kwestia jest przewiezienia jej z jednej strony działki na drugą. Dobrze, że koło domu jest jeszcze nieuprzątnięte bo jakbym miał trawę to nie zdecydowałbym się na usługi minikoparką i jeżdżenie po całej działce. Na szczęście do doprowadzenia działki do porządku to brakuje nam jeszcze z jakiś dwóch lat. Dopiero co zakończyliśmy wykańczanie w środku. Moja żona po dłuższych wyjaśnieniach w końcu ogarnęła, że bez minikoparki się nie obędzie, chyba, że bardzo chce zrobić to sama skoro i tak ma dużo czasu, ponieważ jest bezrobotna. Ten argument najlepiej zadziałał, dlatego zadzwoniłem do sąsiada, który wykonuje usługi minikoparką i umówiłem się z nim na dogodny dla nas termin, czyli w tym przypadku jest to przyszły tydzień. Jest to na tyle szybko, że żona nie będzie mi za bardzo truć. 

Dobrze, że zamówiłem minikoparkę bo wszystko poszło bardzo sprawnie. Skalniak został pięknie usypany. Teraz tylko moja żona musi się wykazać i doprowadzić go do fajnego stanu. Mam nadzieję, że nie zbankrutujemy z powodu roślinek, które będzie chciała tam zasadzić. A to dopiero jedna strona ogrodu.