You are currently viewing Metoda wuko stosowana do przepychania zatorów

Metoda wuko stosowana do przepychania zatorów

Metoda ciśnieniowa płukania kanalizacji jest rewolucyjnym sposobem, dzięki którym wszelkie zanieczyszczenia i zatory zostają wypłukane za pomocą wody pod bardzo dużym ciśnieniem. Ów sposób można przeprowadzić dzięki specjalnym samochodom wyposażonym w pompy wysokociśnieniowe. Dzięki ich pracy możliwie jest bardzo dokładne przepłukanie kanałów oraz odetkanie ich z zatorów opornych na inne rodzaje płukania.

Odtykanie zapchanych kanalizacji za pomocą metody wuko

wuko - kanalizacjaWoda pod wysokim ciśnieniem, która jest podstawą tej technologii pozwala na szybkie uporanie się z awarią ciągu kanalizacji. Jeżeli podejrzewamy awarię zewnętrzną, najlepszym sposobem będzie wezwanie samochodów wyposażonych w specjalne zbiorniki. Metoda ta nosi nazwę wuko – kanalizacja  i awaria musi mieć miejsce poza budynkiem – a samochody i pompy mogą podjechać w każde miejsce aby oczyścić instalację. Jeżeli zauważymy problem w zewnętrznych kolektorach czy przyłączach, samochody wuko na pewno pomogą. Podczas czyszczenia zatorów firma dobiera odpowiednią średnicę dysz czyszczących kanał. Ma to na celu idealne wybranie ciśnienia wody, które ma być przekazane przez różnego rodzaju dysze. Dzięki temu prace ekipy przetykającej zatory kanalizacyjne idą sprawnie, a na efekty ich pracy nie musimy długo czekać. Zatory kanalizacyjne nie opierają się tej technologii, a skuteczność pogotowia kanalizacyjnego jest bardzo duża.

Wyrzucanie wszelkich nieczystości takich jak: podpaski czy pieluchy do ciągu kanalizacji sanitarnej jest zabronione i może przyczynić się do zatkania naszej instalacji przydomowej. Jednak ekipa dysponująca samochodami pracującymi za pomocą technologii ciśnieniowo – hydrodynamicznej poradzi sobie z takimi przypadkami występującymi w skupiskach mieszkalnych.