You are currently viewing Mamy swój ulubiony pensjonat w Międzyzdrojach

Mamy swój ulubiony pensjonat w Międzyzdrojach

 

Kiedy jedziemy całą rodzinką nad morze to zawsze wybieramy jeden kierunek – Międzyzdroje. Ten kurort odwiedzamy z żoną i naszym synkiem od lat. Jeździmy tam zarówno w sezonie letnim jak i jesienią. Mamy tam swój ulubiony pensjonat, w którym zawsze nocujemy. Noclegi nie kosztują wiele, a naprawdę jest tam do robić, kiedy nie dopisuje pogoda.

Międzyzdroje zachwycają nas za każdym razem

pensjonat w międzyzdrojachJest coś takiego magicznego w tej miejscowości, że gdy do niej tylko wjeżdżamy to czujemy się naprawdę szczęśliwi. Za każdym razem zachwycamy się tamtejszym deptakiem i aleją gwiazd. Już kilka lat temu znaleźliśmy świetnie wyposażony wspaniały pensjonat w Międzyzdrojach gdzie do noclegów oferowane jest smaczne jedzenie. Zawsze korzystamy z opcji noclegów z wyżywieniem. Za duże studio dla naszej trójki płacimy około dwustu złotych na dobę i w cenie mamy śniadania i obiadokolacje. Jak na polskie wybrzeże to rewelacyjnie tanio. W pensjonacie mamy do dyspozycji małą siłownię, stół do pingponga i wiele różnych gier planszowych. Są też piłkarzyki, w które uwielbiam grać z moim synem. Ma dopiero siedem lat, ale gra naprawdę dobrze i często to ja przegrywam. Nasz ulubiony pensjonat pomaga przetrwać te dni, w których pogoda za oknem nie pozwala spędzać czasu na świeżym powietrzu. A jesienią takie dni zdarzają się nad Bałtykiem dosyć często. Planując wyjazd rezerwujemy zawsze ten pokój w naszym ulubionym pensjonacie, jeśli tylko jest on wolny w wybranym przez nas terminie.

Nie ma chyba lepszego miejsca na rodzinne wakacje, aniżeli Międzyzdroje. W sezonie letnim nie można się tam nudzić. Codziennie organizowane są jakieś imprezy dla odwiedzających to miejsce turystów. Pogoda w lato dopisuje tam prawie zawsze a pensjonat, w którym nocujemy, położony jest blisko plaży.