You are currently viewing Kupno wózka inwalidzkiego w sklepie internetowym

Kupno wózka inwalidzkiego w sklepie internetowym

 

W moje wychowanie, spory wkład miała prababcia. Moja mama, babcia i prababcia rodziły młodo, więc gdy byłam oseskiem, prababcia miała jeszcze sporo siły i energii, by mną się zajmować. Teraz, gdy ja mam ponad trzydzieści lat, ona ma ponad dziewięćdziesiąt, to ja mam sporo siły i energii, i chcę jej pomagać.

Czy można kupić wózek inwalidzki online?

wózki inwalidzkie sklep onlineOd jakiegoś czasu liczyłam, że gdy dostanę premię, kupię jej nowy wózek inwalidzki. Stary się zacinał, był kupiony używany, gdy prababcia miała problemy z biodrem. Miały być przejściowe, ale niestety jak wtedy usiadła na wózku, tak jeździ na nim do dziś. Ona absolutnie zabroniła mi kupować nowy wózek mówiąc, że szkoda na to pieniędzy, ja jednak nigdy na nią nie żałowałam, tak jak ona na mnie kiedyś. Dziś mogłam się trochę zrehabilitować, za to, że czasem byłam niegrzeczna. Ten wózek miał być w podzięce za wszystkie lata opieki. Planowałam zakupić go online. Na pewno nie udałoby mi się z prababcią dostać do sklepu. Poza tym nie potrzebowałam wózka inwalidzkiego z jakimiś specjalnymi „gadżetami”. Babcia jeździła powoli, z pokoju do kuchni i odwrotnie. Nie miała progów, nie rozwijała prędkości, nie potrzebowała specjalnych udogodnień. Po prostu mnie denerwowało to, że ten wózek jest chyba starszy od niej. W sklepie internetowym mogłam na spokojnie wybrać, co chciałam. Wyszukałam wózki inwalidzkie sklep online i zaczęłam przeglądać ofertę. Znałam parametry, a walory estetyczne miały tu mniejsze znaczenie. Wózek miał być praktyczny.

Zakup online był szybki i konkretny. Prababci przy mnie nie było, więc szykowała się dla niej niespodzianka. Gdy przesiadła się na nowy wózek, na początku się złościła, a potem widziałam jak sprawnie jej się poruszało. Prababcia w ogóle nie wyglądała na inwalidkę. Koła kręciły się lekko, bez skrzypienia, a ona się uśmiechała.